Acil Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PKMBixi
    PKMBixi's avatar
    Erkek
    Kardeşler Ağda 3 pc var bunların ağdaki isimleri
    adnan semra tuğba idi biz bunların isimleriini değiştirdik
    adnanı muhammed , semrayı sultan , tuğbayı da adnan diye
    isimler oldu ama ağ bağlatıları na girdiğimiz zaman Hala eski simler de duruyo onları nasıl yok ederizzz ?? acil
    Saygılar

///(BİXİ)\\\\
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    bugünlük son msjımda sana :)

diğer şeylerle hiç uğraşma hoca,direkt bağlantıların hepsini kaldır ve tekrar kur bu şekilde hepsi farklı olur, ağ da sorun yaşamak istemiyorsan ağ bağlantısı yaparken çalışma grubuna dikkat et,hepsi aynı olsun,yoksa birbirini göremez

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    paylaşımları sec ve deleteye bas :)

zaten zamanla kaybolurlar onlar. aptal ağlarda bu tip sorunlar yaşanabilir paylaşımları herhangi bir sunucu yönetmediğinden dolayı.. Silince geçer : )

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 789 Toplam Mesaj: 3