folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder Acilen C++ Öğrenmem Lazım

Acilen C++ Öğrenmem Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    DuPi bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Sanki patates soymayı öğreniyon amk.

Bu işe yıllarını veren adamlar c++ biliyorum diyemiyor.

Sen öğrenmek istiyorum derken neyini öğrenmek istiyorsun?

Öğrenmek = aldığınız c++ kitabındaki tüm konuları biliyorum demek :(

maalesefki eğitim sistemimiz bu.

http://www.onlinepharma.ro/1271-1406-thickbox/aspirin-plus-c-x-20-comprimate.jpghemen öğreniyosunuz

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

tekrar selam, dersler başladı ve şimdiden gerçekten zor :)

C++ biliyorum, boş vaktim de oluyor arada sırada diyen yardımsever bir kaç müridimiz varsa iletişim bilgilerini ( facebook / skype falan ) rica etmek istiyorum, bazen saatlerce çok basit bi virgül hatası yüzünden apışıp kalabiliyorum, arada soru sormaya ihtiyacım olacak. 

Çıkar mı ben yardım ederim bana sor takıldıkça diyen?

teşekkürler

( bir de, compiler / assembler / binder bunların farkı nedir ? )

Hocam benim C Sorularım diye bir konum var. Bir ara el atmıştım ordan soruyordum sağolsun herkes yardımcı oluyordu sende o konudan devam edebilirsin yada yeni konu açabilirsin. Böylece her sorun için yeni konu açman gerekmez son yoruma atarsın bunda hata alıyorum diye herkes yardımcı olur. Bende en başlarda dediğin gibi çok saçma hatalar yapıp çözemiyordum tbt sağolsun

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 4115 Toplam Mesaj: 13
c++ cpp cplusplus