Ad-Block Satılmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Bugün kurdum denedim ad-guard diğerlerine hiç bakmayın direk bunu kurun u-block kullanmayın çok amatör yapılmış hiçbir işe yaramıyor şuan için en iyi bana göre ad-guard ilerde bozarlar böyle dedim şimdi

TOMBLACK tarafından 03/Eki/15 18:14 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Ublock origin yeter.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

Bugün kurdum denedim ad-guard diğerlerine hiç bakmayın direk bunu kurun u-block kullanmayın çok amatör yapılmış hiçbir işe yaramıyor şuan için en iyi bana göre ad-guard ilerde bozarlar böyle dedim şimdi

Abi sen şakamsın anlamadım. Ublock, ABP'tan ve Ad-guarddan daha fazla ve daha güncel filtrelere sahip. Ayrıca kendi içindeki özellikler(webrtc leak engelleme vs.) ve kişisel filtre oluşturma seçenekleri ile ABP' ve Ad-guarddan hem daha az kaynak harcıyor, hem daha etkili reklam engelleme yapıyor, hem de deneyimli kullanıcılar için daha fazla özelleştirme sunuyor.

Cahilliğinizi millete de bulaştırıp, yıllar önce bazı reklamları göstermeye başlayan(ABP), kaynak sömürücü(Ad-guard) ve eskimiş filtrelere sahip(ABP) programları övmeyin.

https://github.com/gorhill/uBlock/wiki/uBlock-vs.-ABP:-efficiency-compared

https://en.wikipedia.org/wiki/UBlock

Özellikle şu adresteki karşılaştırmalı teste göz atın.

https://www.raymond.cc/blog/10-ad-blocking-extensions-tested-for-best-performance/

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

ad-block'ta bir problem yok ki..

web-browser'da yeni sekme açtım, bi baktım ad-block pop-up'lamış, way anasını reklam engellesin diye kurduğum eklenti, kendi pop-up mı çıkartmaya başlamış derken bi okuyayım dedim.

baktım, özetle, efendi bir şekilde "rahatsız ettiğimiz için özür dileriz, reklamları görmek istediğiniz / destek vermek istediğiniz siteler olabilir, bazı güvenilir reklamların engellenmesini istemeyebilirsiniz, o sebepten ayarlarınızı şu şu reklamları görebilecek hale getirdik, memnun kalmadıysanız şuradan ayarlara girip tiki kaldırın" demiş.

kaldırdım tik'i, eskisi gibi devam etmekteyiz..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

Abi sen şakamsın anlamadım. Ublock, ABP'tan ve Ad-guarddan daha fazla ve daha güncel filtrelere sahip. Ayrıca kendi içindeki özellikler(webrtc leak engelleme vs.) ve kişisel filtre oluşturma seçenekleri ile ABP' ve Ad-guarddan hem daha az kaynak harcıyor, hem daha etkili reklam engelleme yapıyor, hem de deneyimli kullanıcılar için daha fazla özelleştirme sunuyor.

Cahilliğinizi millete de bulaştırıp, yıllar önce bazı reklamları göstermeye başlayan(ABP), kaynak sömürücü(Ad-guard) ve eskimiş filtrelere sahip(ABP) programları övmeyin.

https://github.com/gorhill/uBlock/wiki/uBlock-vs.-ABP:-efficiency-compared

https://en.wikipedia.org/wiki/UBlock

Özellikle şu adresteki karşılaştırmalı teste göz atın.

https://www.raymond.cc/blog/10-ad-blocking-extensions-tested-for-best-performance/

hacı anlamadığın bir durum var ben kullandım ve ben memnun kaldım sen istersen istediğini de benim fikrim değişmez fikrini kendine sakla böyle cahil felan diyeceğine öncelikle beni bir dinle ben kullanıcıyım kendi testimi yaparım milletin doru dediklerine inanmayacaksın yaptığı teslerede benim yaptığım test girdiğim sisteler ile yaptım ve sonuç senin o çok övdüğün u-block kullanırken reklam gördüğüm sitelerde reklam görmedim bu benim için önemli olan senin özelleştirme liste hazırlama gibi konularını biliyoruz geliştirilmeye açık biliyorum ben uğramam öyle durumlarla istersen kendin geliştir kullan anlamı kalmıyor öel işin ben ad-guard kullandım bugün rusyanın bir sitesine girdim hemen ad-guard sağ üste rusyanın listesinin eklendiğinin uyarısını verdi ve reklam görmdim bunlar benim yaptığım testler ve sonuç ben ad-guard kullanıyorum bizim millet çok seviyor karışmayı millete karşısındakini düşünemeyen insan sanıyor cahil sanıyor birde daha az sistem harcıyor u-block kendine göre diyor ad-guard kendi yaptığı testlerde ondan daha iyiyim diyor kim doru söylüyor belli değil

TOMBLACK tarafından 03/Eki/15 20:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KareemSaid
    KareemSaid's avatar
    Erkek

Sitesinde yazdığına göre işten ayrılıp kendini bu projeye adamıştı.

Bağışlarla bi yere kadar demek ki iyi bi fiyata satmış.

Yalnız eleman baya baya Kevin Mitnick'in gençliği :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Ublock origin yeter.

aynen bende ublocktan buna geçtim

adblock ve adguard aynı sitelerde 3 iken mesela ublock origin 7-8 reklam engellemekte

ve siteleri son hız açıp kasmamakta

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 1964 Toplam Mesaj: 18
reklam yok bok için çay yok bok için