folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder A'dan Z'ye PHP Kitabı / Rıza Çelik (Görüş/Yorum)

A'dan Z'ye PHP Kitabı / Rıza Çelik (Görüş/Yorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    thekurdo bunu yazdı

Wasd reizin konuyla ilgili değil bu. Benim ticari işlerim için bana ihtiyaç artık.

Eywallah hacilar birde adam herşey hakkinda yazmış dediğiniz gibi o yüzden biraz killandim kalotesiz bir set olabilir diye. Ama yorumlar iyi  bu seti alipda memnun olmayan yok sanirim.

Yok hocam tek kusuru biraz dağınık okadar örnekleri kalitelidir..

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

Yok hocam tek kusuru biraz dağınık okadar örnekleri kalitelidir..

işte o dağınıklık yüzünden görsel eğitimden hızlıca ilerleyip sonra kitaptan detaylandırmak, vidyolarda olmayan konulara bakmak daha makul :)

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Kitabı okumadım fakat kitapçıda bakınırken denk geldiğimde şu zamana kadar gördüğüm, günümüze en yatkın, örnekleri işe yarar tek kitaptı. Zaten içerikten anlarsın. Piyasadaki kitapların birçoğu son sayfalarında daha mysql'den veri çekmek nasıl olur onları anlatıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Mehmet Şamlının PHP 5 kitabını almada ne yaparsan yap.Bizim hoca bile çok kod hatası var dedi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    similac35
    similac35's avatar
    Erkek
    thekurdo bunu yazdı

Adanzyephp.com diye de bir web sitesi var. Css ve jquery ile ilgili de iki kitabı daha var.

Ebook sevmiyorum. Internetten doküman makale arasririp parça parça öğrenmekde beni kasiyor.  Görsel eğitimler var. Ucretlileri pahalli ucuz olanlar bedava filanda var ama beni kasiyor.  En iyisi elimin altında kaynak olmasi.  zaten belli bir seviyeye vardiktan sonra kitaptan kopar yolumu alırım. Mevzuya gelince adamın kitaplarını edinen ya da görüşü fikri bilgisi olan muridler paylasabilirseler çok sevindirik olurum.

A'dan Z'ye php var bende baya işe yarıyor öğrenmene içeriğide güzel öğrenmene yarar

Adam uzaydan dünyaya atlıyor bızde hala sümüklünün teki mesaj atacak diye telefonla tuvalete giriyoruz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

burdan görüp merak ettim aldım. Bugün elime ulaştı :) Bütünleme sınavlarım bitsin başlıycam :)

Toplam Hit: 4186 Toplam Mesaj: 17