folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adana Buluşması

Adana Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    selam müritler. Afyodan adanaya mürit olarak transfer olduk. Adanadaki müritler büyük bir tanışma organizasyonu düzenleyelim ne dersiniz. Sanatçı falan çağırak diyecem ama o çok büyük olur.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yuh amk konser verecez bide :)...dai gec yav adanaya niye transfer oldun universitede falansan beni bul gorusuruz zaten 3kisilik murid olarak saydigimiz vutkuyu istanbula kaptirdik amk :) ...daha gecen yaptik bulusma tekrar kaldiramayiz hem okul aciliyor ben caliskan bir cocugum ders calisiyorum :P

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    evet,artık ön sıralarda oturacam ben.Kız mız da takmayacam,inek olacam.Bundan sonra okulda görüşecez. :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    walla yazın basında ben ayarladım boq oldu gecenkınde ben gelemedım simdi olsa bi bulusma bn gelrim

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacilar bu aralar bulusma falan olsa ben gelemem Ekim ayindan once gozumu kirpacak vaktim yok islerimi aksattim paso makine basinda gecirmem gerek bu ay...Ekim ayinda falan bulusuruz isterseniz...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    olur compü,bir iftar ayarlasak :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Adana güzeldir compu ole deme
    Adana ucuzdur,ulaşım kolaydır, insanları sıcak sevecendir,psikopatları harbi psikopattır,taptıgı allaha soven tek memlekettir adana.Daha cok şeyi war sayamadıgım...,
    istanbulda gorunce adana topici duygulandım serefsizim..Zaten ozlemisim memleketimi..Neyse alısacaz artık istanbula da isteyerek geldik sonuçta...Hadi hemşolar kalın saglıcakla...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    iftar fikri guzel olur yanı kababcıda falan

çocuktum,büyüdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ne iftari la :) iftar ne zaman...ekim ayinda bulusuruz iste dai vakit yok ...vutku sen gidince adanadan 3 murid gitmis gibi oldu...dai insan memleketini ozluyor ama iste istanbulda guzel memleket keyfini cikar caniniz sikildikca muridlerle koklasin bulusun kaynasin...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    ramazan galiba ekımın basında baslıo

çocuktum,büyüdüm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tempest
    tempest's avatar
    Erkek
    arkadaslar bencede guzel olur adana bulusması biriniz organize etsin herkese haber versin..
Toplam Hit: 1145 Toplam Mesaj: 11