Adapazarında Araç Bulma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocalar geçmiş zaman bi araç satışı verdik vekaletle adam satışı almadı elden ele biraz gezmiş araba şu an adapazarında olduğunu biliyoruz en son elden çıkartan vatandaşa ulaşabildim fakat son sahibine ulaşamadık bi türlü sigortası yapılmış sizden ricam adapazarında ya da sakaryada bulunan arkadaşlar bi gören olursa iletişime geçebilirmi farklı bi niyetimiz yok kesinlikle sadece satışı vericez kurtulucaz araçtan araç gri fiat doblo plakası 34 fjk 75

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Selam hocam, sakaryada ikamet ediyorum. Dikkat edeceğim.

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Selam hocam, sakaryada ikamet ediyorum. Dikkat edeceğim.

saolasın hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

Araç senin üstüne ise git polise bildir :) bulsunlar hemen hem de alan adama heyecan olur 

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    Elysion bunu yazdı

Araç senin üstüne ise git polise bildir :) bulsunlar hemen hem de alan adama heyecan olur 

Bencede sattığın kişiyi ara .. Satışı kim alıcaksa yarına kadar bana ulaşsın yoksa çalıntı olarak polise bildiriyorum diyorsun.. Araç herhangi bir suç yada olaya karışırsa bu kez polis seni bulacak!.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arac kimin uzerine ise o guvendigi bi arkadasina senet imzaliyacak. Arkadasi senetin tahsili icin icraya basvuracak. Arac sahibi mal beyani olarak o araci gosterecek. Yasal sure sonunda araca icradan yakalama emri cikacak. Bu isin yolu bu. Polise gidip satisi almiyorlar desen bize ne derler. Aracim calindi desen aksi ispatlanip basin agrir. Tek yolu icra kanali dedigim sekilde.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

Arac kimin uzerine ise o guvendigi bi arkadasina senet imzaliyacak. Arkadasi senetin tahsili icin icraya basvuracak. Arac sahibi mal beyani olarak o araci gosterecek. Yasal sure sonunda araca icradan yakalama emri cikacak. Bu isin yolu bu. Polise gidip satisi almiyorlar desen bize ne derler. Aracim calindi desen aksi ispatlanip basin agrir. Tek yolu icra kanali dedigim sekilde.

hocam alan adam sıkıntıya düşecek böyle yaparsak son çare olarak senet olayını yapıcaz artık. çalıntı vermek sıkıntı hem adam cidden madur olacak hem ucu bize dokunacak gene

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Facebook da gruplara yaz Sakarya radar grubu falan bir yerde gören çıkar 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muco
    muco's avatar
    Erkek

Burada dobloları kırmızı dolmuş yaparlar genelde, işe onlara bakmakla başlayacağım :)  Bulursam haber ederim hocam.

Topluluk içinde verilen öğüt öğüt değil hakarettir. Hz Ali
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    muco bunu yazdı

Burada dobloları kırmızı dolmuş yaparlar genelde, işe onlara bakmakla başlayacağım :)  Bulursam haber ederim hocam.

hocam saol inşallah biyerden çıkarda kurtuluruz şu işten

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı
    nukeshore bunu yazdı

hocam alan adam sıkıntıya düşecek böyle yaparsak son çare olarak senet olayını yapıcaz artık. çalıntı vermek sıkıntı hem adam cidden madur olacak hem ucu bize dokunacak gene

Hocam adamın sıkıntıya gireceğini söylüyorsun ama arabayı biri tutsa bombalı araç olarak kullansa, hırsızlık yapsa, birine vurup kaçsa velhasıl illegal bir eylemde kullansa olan sana olacak. Fazla iyi niyet iyi değildir unutma. Gerçi arabaya haciz koydursan uygulamaya takılmadıktan sonra kimse kalkıpta araç nerede acaba diye aramaz. Gene aracı sen bulacaksın sonra trafik gelio aracı bağlayacak. Allah yardımcın olsun

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
Toplam Hit: 1421 Toplam Mesaj: 11
adapazarı