Adb Shell Longpress

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaşlar yine gereksiz bi iş peşindeyim adb shell üzerindne input tap ile komut yolluyorum ama uzun süre basılı tutunca menüyü açamıyorum nasıl yapabilirm ? bilen varmı 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@baristbt desteğiyle 

swipe ile çözdüm 

adb shell input swipe  x x koordinattan    x x koordinata şu kadar milisaniyede kaydır  ben 750 ile çözdüm daha aşağısında yemedi 

adb shell input swipe 636 536 644 609 750

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

@baristbt desteğiyle 

swipe ile çözdüm 

adb shell input swipe  x x koordinattan    x x koordinata şu kadar milisaniyede kaydır  ben 750 ile çözdüm daha aşağısında yemedi 

@KaptaN Ben başka birşey soracağım.

@BarisTbT , Site`nin en aktif, en katılımcı üyelerinden biri idi; ne oldu da, tamamen iletişimi(yorumları) kesti.

Mümkünse , bir sorsana. Sebebi neymiş?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

@baristbt desteğiyle 

swipe ile çözdüm 

@BarisTbT , Site`nin en aktif, en katılımcı üyelerinden biri idi; ne oldu da, tamamen iletişimi(yorumları) kesti.

sen sor pm at elbet cevap verir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

@baristbt desteğiyle 

swipe ile çözdüm 

sen sor, pm at, elbet cevap verir.

Sana forumdan yazdıktan sonra, ona da öm den sordum. Şuan â değin, bir cevap yok. ``,)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

saat ~9.30 itibarıyla özel mesaj geldi. İyi de yapmış açıkçası. neticede mâkul insanın hali bir başka oluyor, diyorum, ve biraz da kişisel zevkler diyerek konuyu kapatıyor, profili düşürüyorum.

Toplam Hit: 1719 Toplam Mesaj: 6
android shell adb