folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adidas Çok Adi

Adidas Çok Adi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Merhaba,

Arkadaşlar kardeşim prof. futbol oynuyor daha yaşı genç (15)  lig başlarında çivili krampon aldım kendisine 3.maçında 1 adet çivisi düşmüş.
    Koskoca istanbulda ne ararsan bulursun diyolar ya, arkadaş krampon çivisi bulamassın :) yada avrupa yakasında yok bu konuda yardım edebilecek varsa çok sevinirim.

Genel müdürlügü aradığımda aldığım tepki , baştan sağmaca  bizde çivisi yok . ithal üründe yok. dedim yerli ürünümüz varmı oda yok hepsi ithal :) dedim anneniz çok güzeldir eminim iyi çalışmalar. kapattım telefonu.

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam genelde toptancılarda satılır nasıl bulamadın ben yıllarda oynadım cogu yerde gormusumdır mondial sanırım ayakkabi bide kardesın nasıl 15 yasında profosyonel oynuyor :D?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

sen hıc decathlon dıye bıryer duymadınmı? nasıl sporcusun derler adama eger duymadıysan? gel ıstemedıgın kadar var cıvı

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hay ben böyle konunun daha kahvaltı yapmamıştım gogıla krampon çivisi yazdım amk rotten e girdim sanki :S

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Gel elimi tut beni istanbuldaki tum decathlon lara götür olurmu arkadaş uzaktan bakınca kafası cahalamı benziyoruz gezdim ne decathlon ne sportive bitek güneşlide bi yer var dediler oraya gitmedim orayıda aradım yok dıolar :) 

bu arada u 19 - a2  kadrosunda  prof dedigim allah kısmet ederse bu sene sonnu imzalıcak oyüzden prof dedim 

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

hoca kramponu aldığın yere götür geri ver almazlarsa tüketici hakem heyetine başvur kranponun 3. maçta çivisi mi düşer üretim hatası diye karar verir heyet, ondan sonra yine almazlarsa tekrar heyete gidiyon seve seve verdirtiyolar

test 1 2
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

forum istanbula bak spordunyasi vb bir kaç daha magaza var kesinlikle bulursun cunku ben bır gözüme çarpmıştı

Beleş wireless kahramanı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

sen decathlona baktında nasıl bulamadın yaa gel forum ıstanbul decahlona 

bundan aramıyormusun hocam?   http://www.decathlon.com.tr/Altigen-Kosu-Ayakkabisi-Civi-Seti,PR-5960.html

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Hocam bunlar kosu ayakabısı ucları cok sivri baktım orayada yoktu orda?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Hocam çivili kramponla futbol yasak diye biliyorum.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

modelleri var hocam benim bildigim altında 6 adet cıvısı varsa o yasak fakat 6 + 3 de plastık çivi olunca sıkıntı olmuyor  diye biliyorum ki bir çoğu öyle kullanıyor.

Toplam Hit: 1469 Toplam Mesaj: 11