folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Admin Bozuntusunun Yazdıkları, Suratlarına Tükürmek Lazım...

Admin Bozuntusunun Yazdıkları, Suratlarına Tükürmek Lazım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Halil candemir hjoam sunu yazmissin

BAKIN ARKADAŞLAR BEN SAVSAK.COM   ÜYESİYİM ve Böyle bir şey olmuş veya olmamış beni hiç alakadar bile etmez inanın.ama ortada dönen bir tuzak var onuda çok iği anladım bana gelen mail de txt dosyalarını aldım. ve çok iği bir incelemeden geçir dim.ve sonuçta karşıma çıkan neydi biliyormusunuz txt dosyalarında oynama yapıldığı ile alakalıydı

Benim merak ettiğim bu derin incelemende hangi veriler sana bunların üstünde oynama yapıldığı sonucunu cikardi sana? bunu da cevaplarsan sevinirim cunku gercekten merak ettim bu yanlis sonuca nasil vardigini. eminim üyelerimiz de merak ediyordur.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halilcandemir
    halilcandemir's avatar
    Erkek

NorMo - SerPe programın ismi bu siz  purogramı bulursanız crack i bende var.işte bu programı gördükten sonra ve neye yaradığını anladıktan sonra sorun bana .ben sizlere anlatacam nasıl çalışıyor ne işe yarıyor txt leri word exele nasıl çeviriyor.değişiklik nasıl yapıyor.üzerinde değişikliğe uğramış belgelerin aslını sana nasıl gösteriyor.işte bunlar değil mi deneyin programı görün

benim cevaplamıyacağım bir soru yoktur.ve yalan da sevmem

yalana hayır.iftiraya evet.

HAYAT İÇİN HERŞEY BURADA www.blogcu.com/halilcandemir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Su programın bi linkini yayınlarmısın hacı?

Txtnin yapılan değişiklikleri hafızasında tuttuğunuda senden öğrendik saol :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

hoşt ayılar aç karnınızı doyurun siz önce trojan yapcaklarmış yürü lennnnn  çakallar sizi :@

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karamel
    karamel's avatar
    Erkek

insaf hocam ya :D 5 senelik konu .. nereden buldun ?

Sensiz bir hayat yok derdim hep.. Senli hayatımın neresindeydin hiç görememişim! Sonu yoktu derdim kendime hep... Başı neresiydi ki bu ilişkinin ? Yitip gidenlere bakıyorum da şimdi hayatımdan.. Bir tek senmişsin ve herşeyi mahvetmişsin... Artık dur.. Gidebilceğin kadar gittin zaten! Yanımda biraz daha kalman için nasıl biri olmalıydım? Peki sen sevgili; Sen yeterince adam mıydın.. ?
Toplam Hit: 6000 Toplam Mesaj: 26