folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Admine Sms At .... Yapabilecek Olan...?

Admine Sms At .... Yapabilecek Olan...?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

basit haliyle anlatmak gerekirse

siteye girince şifre paneli çıkıcak şifreyi yazıp login olunca  http://www.bilisimturk.org/defter/#  bu ziyaretçi defterinin gelmesini istiyorum buraya kim ne yazarsa cebime sms olarak düşşün istiyorum  indirme adresi http://scripti.org/indir.php?id=2806 

haa illaki php olmak zorunda  degil bunun gibi basit bişeyi (ziyaretçi defteri) txt şeklinde bile olur sms gelecek şekilde ayarlayabilecek olan varsa oda olur,  flash olur asp yada php olur yeterki basit pratik hızlı başka bi şeyi uyarlasın onada kabulüm... orada yazılanlar sayfada listelensin ve ne yazıldıysa benim cebime  sms olarak düşşün 

hem türkcell hemde vodafone hattım var  domainim var ne yapılacagına karar vermedigim için  bilerek host almadım bu kadar, varmı yapabilecek arkadaş

:) mutluyum, huzurluyum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

böyle bişey için toplu sms satan firmalardan paket alman gerekir ki bu sana pahalıya mal olur dersaneler falan alıyor devamsızlıkları velilere göndermek için örneğin. Hem öyle bişey yapsan deli ddos yersin hocu. Hence en güzeli sen sms yerine mail göndert mailleri de telefonuna sync et en temizi ve ucuzu budur.

om mani padme hum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

hocam sıfıra yakın masraflı bişey olması (yada  devamlı masraf çıkartan bişey olmaması) lazım toplu sms hizmeti veren yerlerden paket alamam türkcell yada vodafone online üzerinden bot gibi bişey atamazmı...?  bu arada söylemeyi unuttum  bana sms atacak kişiler siteye tek bir ip adresinden gelecekler zaten girişte şifre ile girecekleri ve tek ip üzerinden gelecekleri için ddos sorun olmaz

edit:  günde 5-10 arası sms gelecek fazla degil

buruksu tarafından 06/Oca/13 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

benim çalıştığım hosting firması bir tane cep numaraısndan gönderiyor işlem yaptığım zaman smsleri :D nasıl yapıyorlar bilmiorum ama

Shephard tarafından 06/Oca/13 15:14 tarihinde düzenlenmiştir

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

İstediğin her yerde, istediğin şekilde sms attırabilirim. 

Görüşelim :) Gsm no pm at hacı.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

ok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

1) www.xxx.com   buraya girdik (örnk)

2) karşımıza şifre paneli geldi

3) login olduktan sonra  mesat at paneli gelicek

4)panelin hemen altında daha önce atılmış mesajların kayıtlarını görebilicez (liste şeklinde alt alta tarih sırasına göre)

5) ip korumalı olacak yanlızca tek ip üzerinden gelenler siteyi kullanabilecek (olmasada olur)

6) sms ler sadece benim tele gelecek

buruksu tarafından 06/Oca/13 16:07 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1568 Toplam Mesaj: 7