folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder "Adobe Creative Cloud" Sürekli C Sürücüsüne Kuruluyor

"Adobe Creative Cloud" Sürekli C Sürücüsüne Kuruluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek
    Bir siteden Adobe Creative Cloud Collectionu indirdim.

Eskisi gibi bir seferde kurulmuyor programları teker teker kurmak gerekiyor.

Belki çözümünü daha önce verilmiştir ama ben bulamadım o yüzden soruyorum. Programları kurarken Adobe After Effects CC 2018 v15.0.1.73 ten başladım. İlk önce Adobe Creative Cloud'u kuruyor ardından Adobe After Effects'i kuruyor. Kurulumda bir sorunun yaşıyorum.

Sorun programları C'ye kurması. Bense programları D'ye kurmak istiyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla daha sonraki kurulumları C'ye yönlendirmemiz mümkünmüş diyorlar (hoş gerçi onu da tam çözemedim.)

Direkt Set-up dosyasına bastığımızda hiçbir şey sormadan doğrudan programları C sürücüsüne yüklüyor. Problemin en başta Set-upların C de olduğundan kaynaklanabilecğeini düşünüp Set-upları D ye taşıdım gene kurdum gene C'ye kurdu.

Bu programları D'ye yönlendirmemiz mümkün müdür? Adobe Creative Cloud'tan başlayarak.

Yardımlarını bekliyorum, teşekkür ederim.

Dipnot: Next next next gibi bir durum söz konusu değil set-up'ı çalıştırdığınız gibi Creative Cloud ve akabinde kurduğunuz program otomatik olarak C'ye kuruluyor.

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

after efecti kurulunca kes d ye at calısıyor öylede 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

after efecti kurulunca kes d ye at calısıyor öylede 

ciddi ciddi çalışıyor mu öyle :/

peki creative cloud'u d'ye kurmanın bir yolu var mıdır hocam?

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

https://www.howtogeek.com/howto/16226/complete-guide-to-symbolic-links-symlinks-on-windows-or-linux/

uygulama klasorleri icin symlink olustur d'de.

c ye kurmaya calissa bile d'ye kurulsun.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 1577 Toplam Mesaj: 5
adobe creative cloud