Adobe Ürünlerinde Kampanya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Adobe bazı ürünlerinde kampanya yapmış işe yarayan varmıdır bilmem .. İsteyen bakabilir..

http://www.adobe.com/downloads/cs2_downloads/index.html 

Creative Suite 2

Acrobat 3D 1.0

Acrobat Standard 7.0

Acrobat Pro 8.0

gibi farklı programlarda  mevcut..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

eyvallah. yanında serialini verdiğine göre ücretsiz sanırım.

crack kullanmayı hiç sevmem, teşekkürler paylaşım için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Denedinmi hiç kardeşim ben indirdim ama dosya ayıklamada sorun veriyor disc de yer yok falan diyor bakalım tekrar deneyeceğim :)

Not:Olayı çözdüğüm serialle program full oldu verilen serialle..

HAKMAN tarafından 10/Oca/13 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

bari cs3-4 felan var cs2 ne :D Ama genede ücretsiz vermesi güzel. Paylaştığın için teşekkür ederim hocam.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    DrKill bunu yazdı

bari cs3-4 felan var cs2 ne :D Ama genede ücretsiz vermesi güzel. Paylaştığın için teşekkür ederim hocam.

bence yine de büyük nimet. microsoft xp'yi ücretsiz yaptı mı mesela?

belki bireysel olarak iş görmeyebilir ama ensesinde BSA olan kurumlar için büyük olay :)

ki ben crack kullanmayı sevmem, çok iyi oldu bu, adobe premier'i de bızzıklayacam bakalım insin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek

Önemli güncelleme: Adobe resmi sitesinden yaptığı açıklamaya göre böyle bir ücretsiz yayın politikasına sahip olmadıklarını, varolan indirme ve lisans kodu bilgilerinin sadece hali hazırda CS2 lisansına sahip olup da aktivasyon sunucularının kapatılmasından kaynaklanan sorunun üstesinden gelmek isteyenler için kolaylık olarak indirme sayfasına konulduğunu açıkladı.

Bu nedenle Adobe'un web sitesi üzerinden sağladığı indirme ve ürün anahtarı bilgilerini Photoshop CS2 ücretli lisansına sahip değilseniz kesinlikle kullanmamanız gerekmektedir. 

Aşağıda yer alan haberimiz ise Adobe'dan gelen en son bilgiler ışığında tamamen geçersiz sayılmaktadır. Adobe'un resmi açıklamasını aşağıda yer alan ekran görüntümüzde görebilirsiniz:

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
Toplam Hit: 1066 Toplam Mesaj: 6