folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Adsense Ödeme Yöntemi Olarak Kartımı Onaylamıyor

Adsense Ödeme Yöntemi Olarak Kartımı Onaylamıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

bir arkdaşım adsese hesabını bana verdi yani  yetki vererek mail adresime yetki vererek kullanıcı olarak bana gönderdi adsenseyi  mail adresim giriş yapıyorum   ödeme yöntemi olarak kart numaramı filan yazyorum gönder diyorum  başka kart filan deneyin diyor

sonra telefona mesaj geliyor  

sayın mel... dem... 5130 biten kartınızla yapılan    2.00 tl gooogle *services işlemi size ait değil  lütfen  4440333   arayın diyor 

arıyorum  kartınızdan şüpheli işemmi var diyor yok diyom filan sonra ana menüye döndürüp duruyor

nasıl düzeltirim arkadaşlar

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

hesap adıyla kullanıcı adı aynı mı birde maaş kartı olabilir mi eklediğin kart?

ha pardon garantiyse normaldir olur öyle :)

akmarky tarafından 08/Mar/19 14:47 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

hesap adıyla kullanıcı adı aynı mı birde maaş kartı olabilir mi eklediğin kart?

ha pardon garantiyse normaldir olur öyle :)

evet maaş kartım  la denedim eski iş bankası kartı ile denedim olmuyor

flybatwin tarafından 08/Mar/19 15:09 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

belki öödeme yöntemi 200 olunca değişiyordu hocam  ondan eklemiyordur kart

www.tekno50.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

bir arkdaşım adsese hesabını bana verdi yani  yetki vererek mail adresime yetki vererek kullanıcı olarak bana gönderdi adsenseyi  mail adresim giriş yapıyorum   ödeme yöntemi olarak kart numaramı filan yazyorum gönder diyorum  başka kart filan deneyin diyor

sayın mel... dem... 5130 biten kartınızla yapılan    2.00 tl gooogle *services işlemi size ait değil  lütfen  4440333   arayın diyor 

arıyorum  kartınızdan şüpheli işemmi var diyor yok diyom filan sonra ana menüye döndürüp duruyor

ben  onların  taaa amk    benim domain  blokladı  pezevenkler     hocam  kullanıcı  adı  değil  kredi kartı  istiyor oda senin   mail adresindeki  kişinin  adına  olmasını  istiyor  saçma sapan bi  politikaları var  gavatların  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

ben  onların  taaa amk    benim domain  blokladı  pezevenkler     hocam  kullanıcı  adı  değil  kredi kartı  istiyor oda senin   mail adresindeki  kişinin  adına  olmasını  istiyor  saçma sapan bi  politikaları var  gavatların  

kredi kartımı çıkartmam gerek   kendi adıma kayıtlı mail ile olan kredi kartımı gerek

www.tekno50.com
Toplam Hit: 1975 Toplam Mesaj: 6
adsense ödemi yöntemi