Adsl Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar evimde kotalı adsl kullanıyorum fakat başka bir şehirde üniversite okuduğum için eve fazla geldiğim söylenemez. Evdede benden başka bilgisayar kullanan olmadığı için boşu boşuna internet faturası ödeniyor. Eskiden internet sağlayıcıların aylık paketleri olurdu ama araştırdım artık kullanılmıyo sanırsam. Herhangi bir önerisi olan varmı. Çünkü neti kapattırmak istemiyorum. Eve geldiğimde interneti kullanmak istiyorum.

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

hoca suan dsl baglanti devam ediyor:) telekom tarafindan bir hizmet numarasi vardi aklimda degil suan emirreis konuya bakarsa yanitlayacaktir.. ama benden sana yavsiyem eger telekom u kullaniyorsan ve 30 ytl oduyosan aylik turknet,smile bunlara gecmeni oneririm fiyat bakimindan .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

146 dan abone olmadan çevirmeli internetin zevkine varabilirsin:) 4.6 tl saatlik ücretininde kalitesinin göstergesi olarak alabilirsin.

yada 145 i dene aylık 9 mlyona hesap al 146 dan daha ucuza bağlan tam fiyatını bilmiyorum ama yarısından daha ucuz diye hatırlıyorum 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek
    Şimdi müşteri hizmetlerini aradım. aylık paket seçeneği yada hesabı dondurma istediğim zaman aktif hale getirme gibi bi seçeneğim yokmu diye. Henüz öyle bişey olmadığını söyledi :S 146 flnda uğraşılmaz be hocam :)

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Dial up 145 yada 146 bağlantıları var, ucuz gibi görünsede hem kalitesi kötü hemde adsl kadar ucuz olamazlar. Aylık 30 tl ver, bundan daha ucuzu yok. Diğer kampanya yapan firmalar var ama belirli ayları kapsıyor.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------
    Dial up 145 yada 146 bağlantıları var, ucuz gibi görünsede hem kalitesi kötü hemde adsl kadar ucuz olamazlar. Aylık 30 tl ver, bundan daha ucuzu yok. Diğer kampanya yapan firmalar var ama belirli ayları kapsıyor.

O aylık 15 lira fln olanlar belirli ayları kapsıyo yane öylemi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

Kardeş çözümü çok kolay bağlantı kimin adınaysa o gitcek ttnet ana bağlantı yerine yani ana şubeye ordaki çalışana ben tatile yada bir yere gidiyorum ttnet hesabımı dondururmunuz dediğin iş biter:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Davos bunu yazdı:

Kardeş çözümü çok kolay bağlantı kimin adınaysa o gitcek ttnet ana bağlantı yerine yani ana şubeye ordaki çalışana ben tatile yada bir yere gidiyorum ttnet hesabımı dondururmunuz dediğin iş biter:D

Dün gece arayıp sordum ama böyle bir imkanın olmadığını söylediler işte :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Para kazanmak için yok derler tabi diyeceksin ben mennun kalmadım ozaman kapattırıym diye bak hemen sineye çeker...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Hazır adsl konusu varken geçen gün ttnet i arayıp sınırsız a geçmek istediğimi söyledim.Bu aybaşı sınırsız a geçerim değil mi?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    evindeki adsl den şaşma hocam 30 ytl ayda çok da fiyat değil çünkü insanoğlu olarak 1 ay içinde 30 ytl başka yerlere de veriyoruz internet bazılarına lüks ihtiyaç gibi gelebilir ama gerekli bişey

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 1725 Toplam Mesaj: 11