Adsl Kota

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben bugün ttnet in 1024k ve 4 gb limitli bağlantısına üye oldum, ve hiç beklemediğim bir şekilde başvuru yaptıktan 4 saat gibi kısa bi süre içinde bağlantı geldi (veznedeki adam 3 gün içinde gelir demişti) benim sorum şu, şimdiye kadar indirdiğim veriler kaç mb olmuş nasıl öğreniyorum?? teşekkürler şimdiden

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih_Jones
    Fatih_Jones's avatar
    Erkek
    http://adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/login.jsp   bu linkten öğrenebilirsin kullanıcı adın ve şifre gerekli abone  olurken vermeleri lazım sana

Sch
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    ya dostum "mayıs, haziran temmuz" var tabloda, hepside 0 byte, şimdiye kadar indirdiklerim ne kadar etmiş nasıl öğrenebiliriz?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intikam91
    intikam91's avatar
    Erkek
    genelde günde 1 kere güncellenir  oda genelde gece 12 de olur bu gecede 0 lancak kotalar  ağustosa geçtiğimiz için
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    12 saatde bir kota güncellenir ama bu saat 12 oluyor diye bişi degil çünkü ben ayın son günü 300 mb kalmıştı saat 10:30 felan biraz video izledim bi süre sonra bi baktım geçen aydan 300 mb duruyor bu aya atmış o mb leri...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intikam91
    intikam91's avatar
    Erkek
    bende zaten genelde öle yazdım yani yaklaşık gece yarısına yakında oluyo demek istedim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

ya a.q bende de 4 gb şeklinden var, ha bire kota aşımı oluyo. ben bunlara ettiğim küfrü bide öcalan piçine ediyom a.q 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferhatmartin
    ferhatmartin's avatar
    Erkek
    göz boyama adamın o benim netide anında açtılar. Herifler parayı kota aşımından kazanıyor. Her şeyi tasarruflu kullabiliriz. Para yoktur sigarayı idareli içeriz. Para yoktur minübüse binmeyiz yürüyerek gideriz. yeri gelir ihtiyaçtandır don gömlek almak, almayız bekleriz. sudan elektrikten kısarız. be o...pu ço...kları interneti nde tasarrufu mu olur ?? Telekomun ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    saolun beyler verdiiniz bilgilerden dolayı, eyw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

telekomun sitesinden alıntı

((Ay içerisinde, bağlantınız halen aktifse, son 12 saatteki transferleriniz bu rakama dahil olmayabilir.Kesin rakam, bağlantınızı kapatmanız durumunda, yada ay sonunda ortaya çıkacaktır.))

yani modemi kapatıp açtıktan sonra son güncel halini görebilirsn

Toplam Hit: 1342 Toplam Mesaj: 10