Adsl Şifre

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McFly
    McFly's avatar
    Erkek

Merhba arkdaslar forumda yeniyim. öncelikle konuyu dogru yere actımmı bilmiyorum. herkesten özür.

sizden bi istegim var! bana adsl şifresi lazım. belki diyeceksiniz adsl şifresini napcaksın hic bir işe yaramaz filan diye düşünebilirsiniz ama telekomun ufak bi acıgı ortaya cıktı :D eger bana 512 ve ustu bi hızın adsl kullanıcı adı ve şifresini verirsenız. gercekten herkes icin hayırlı bi iş yaparsınız.

ayrıca bu yontemle adsl kota'lı kullanıcıların kota derdi olmayacak. sınırsız gibi girebilecekler.

yanı 30 YTL verip sınırsız girebilceksiniz.

onun icin bana bi 512 yada daha ustu bi baglantı hızı şifresi lazım.

belki aramızda 512ye sahip arkdaslar olabilir. onlarda verebilir , kotu bi niyet yok sadece 512 ve ustunde calişip calişmadıgına bakıcaz. 256'da calişiyor. denendi test edildi :D

şimdiden herkese teşşekkurler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    istanbul gibi buyuk sehirleri bilmem ama ordu giresun gibi yerlerde kullanıcı adı abonenin ad ve soya dının ilk harfi bide tel. numarası oluyo ve sifrede 123456 oluyor buyuk bir cogunlukla
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasemos
    sasemos's avatar
    Erkek

merhaba dostumm insallah iyi olur

alsana van'da rutrına girdiğim birinin adsl kullanıcı adı ve şifresi şimdiden hayırlı olsun

kullanıcı: admin

şifre: 4424048a

göster kendini koçummm :)

seni sen olarak yaşamaktansa kahbe dünyaya bir çizikde ben attım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    ya bendede varda bılmıyorum kac kullanıyo 256 mı 512 mı ben bu kısının sıfresıyle gırsem anlar mı:) ben sadece gecelerı gırmek ıstıyorum program falan ındırırken :) sanırım bu kısı sınırsız kullanıyo cunkı ttnete baktım 10 gb yazıo sanırm sınırsız kullanıyo :) ben sıfresını kullansan yakalanırmıyım yakalanırsam nolur :) nasıl yakalanabılırım yakalanmamam ıcın ne yapmalıyım :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bariscagri
    bariscagri's avatar
    Erkek
    benim 256 kotalı nasıll sınırsız yaparız
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truva_79
    truva_79's avatar
    Erkek

dostum bende istemediğin kadar ADSL kullanıcısının  adı ve şifresi var...eyer ki gerçekse gel senle az sohbet edelim......birbirimize yardımlarımız olur...

truva_79@hotmail.com

truva_79
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McFly
    McFly's avatar
    Erkek

kusura bakmayın arkdaslar uzun zamandır ugrayamadım :D

neyse gelelim konumuza şimdi aslında diyecegim şeyi herkes biliyor bilmeyenlerede biz bildirelim.

ilk once burda yapmıs oldugum deneme gercektir yalan deildir.

*--------------------------------------------------------------

Adsl kullanıcı adı ve şifresi Telefon hattına baglı degilmiş ilk olarak bunu ögrendik.

diger denememde ise Baglantı hızınıız Telefon hattına baglıymıs (buna uzulduk)

herhangi bi kullanıcı adı ve şifre bulup istediginiz kadar girebilirsiniz. yaptıgınız downloadlar girmiş oldugunuz kullanıcı adına eklenıyor.

ben gecen ay 3-5 şifre ile tahmınen 10 GB gectim.

bu ay ise arkdasım girmiyordu kendisi yurt dısında onun şifresi ile giriyorum.

9 gün oldu ve Full download yapıyorum. şimdiden 9 GB ulastım tahmınen ay sonuna kadar 30 GB ulasacagımı dusunuyorum :D

dedigim gibi kullanıcı adı şifre telefon hattına baglı olmuyormus sadece baglantı hızınız baglı okadar.

---------------------------------

yukarda arkdas bi şifre vermiş eger calisiyorsa bi girin deneyin. sonucu gorun.

bide bazı şifrelerde sorun oluyor   yanı sabahın 05.00inde bile deniyorsun mesgul diyor. ama bazıları ise gunduzun belli saatlerinde rahatca girebiliyorsunuz.

-----------------------------------------------

NOT:

ayrıca paylasılan şifreleri akıllılık ederek deiştirmeyin . unutmayınki onu bi kullanıcı kullanıyor ve adsl musteri hızmetlerini ararsa şifresini anında degiştirebilir. sizde ortada kalırsınız.

birde bazı şifreler kotalı arkdaslara ait oluyor bunada dikkat edelim.

kimseyi zarara sokacak şekilde o şifre ile girmeyin. ozellikle 3 gb kotayı gecmeyin.

hem yazık olur hemde diger ay giremessiniz. bide GÜNAH :D:D:D:D

hade kolay gele rast gele

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incinay
    incinay's avatar
    Erkek

yalnız arkadaslar bız yanlıslıkla kesfetmıstık bunu arkadas modemı kız arkadasına vermıstı kız da orda kayıtlı sıfreyle gırmıs kendınınkını kullanmamıs dolayısıyla farklı yerlerde sıfrenın kullanılabıldıgını ogrendık ancak bı sorun var arkadas 30 yerıne 60 odedı 2 ay cunku 2 kısı tarafından kullanıldı o sıfre ona dıkkat edın mıllet bosu bosuna para odemesın ayrıca turktelekomdan kontrol edıldıgı zaman kızın evı cıktı yanı anlasılıyoda nerden gırıldıgı haberınız ola

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sekobal
    sekobal's avatar
    Erkek
    hiç sanmıyorum arkadaslar ben tokatta yasıyorum baska şifreyle bağlanıorm genelde ve hiç kot uma eklenmio hep dowlan dım aynı duruor

I am a serkan
Toplam Hit: 2306 Toplam Mesaj: 9