folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Afad Da Çalışan Yada Tanıdıgı Olan

Afad Da Çalışan Yada Tanıdıgı Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, hatay depreminde kiracıydık ev ilk tespitte agır hasar dendi. Evi boşalttık. Çadır geçtik. Şimdi iste ev sahibi itirazda bulunmuş. İkinci tespitte hafif hasarlı vermişler. 

Sorun şurada biz hala çadırdayız konteynır vermediler. Evi boşalttık hafif hasar oldu. Hala konteynır için degerlendirme sürecinde diyor. Ne olacak bizim halimiz bir bilende yok. ben bunların çalışma mantıgını. 

Tanıdık olan yada çalışan varsa ne yapabiliriz .?

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

konteyner için öncelik sırası var hatayda yaşıyorum tavsiyem serinyoldan sağlam bir apart tut onlar dışında ev bulmak mümkün olmayacak

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Kimse ne yaptıgını bilmiyor. 

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Deprem 6 Şubatta mı olmuştu? Nasıl yani?

3 aydan fazladır çadırda mı yaşıyorsunuz?

İnanılır gibi değil.

Ahbap'a başvurun...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sersanem
    sersanem's avatar
    Erkek

Selamlar dostlar. Bende Hatayda yaşıyorum Hassa ilçesinde ikamet ediyorum Kırıkhanda çalıyorum. Maalesef ki Hatay'ın çoğu yerinde hala insanlar çadırda kalıyor. Tabi çadır bulabilmişlerse. Biz bulamadık geçici olarak Alanyaya gittik torpille bir otele yerleştirdi bizi Afad denen gereksiz kurum. Şimdi evde oturuyoruz. Bu yüzden yardımı dokunabilecek arkadaşlardan zor durumda olanlar için yardım etmelerini rica ediyorum. Sağlıcakla kalın. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Çadırdayız arkadaşlar.kiralık evler 10 bin tl civarında bulunabilirse oda. La ben 9500 tl ye çalısıyorum nasıl olacak bilmiyorum.

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Kiraci yada ev sahibi evin hasar durumuna istinaden konteyner onceligi vardir. Simdi sizin durumunuzda norm disi durum olustugu icin anlatiminiza gore onceliginiz olabilir. Eviniz agir hasarli olmasina bagli olarak evinizi terk ettiginizi bu baglamda cadira gectiginizi daha sonra sartlarin degistini soylemektesiniz, bu sizi cok ilgilendirmiyor olmali, sadece agir hasar kaydi gibi resmi bir yazi halen bulunuyorsa isiniz kolaylasacaktir. Cevre ve sehircilik ile gorusmeniz yarariniza olacaktir, hatta hakkinizi ararken durumu karsidakinin anlayacagi dilde anlatmaniz daha da fayda saglayacaktir.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    burhan808 bunu yazdı

Kiraci yada ev sahibi evin hasar durumuna istinaden konteyner onceligi vardir. Simdi sizin durumunuzda norm disi durum olustugu icin anlatiminiza gore onceliginiz olabilir. Eviniz agir hasarli olmasina bagli olarak evinizi terk ettiginizi bu baglamda cadira gectiginizi daha sonra sartlarin degistini soylemektesiniz, bu sizi cok ilgilendirmiyor olmali, sadece agir hasar kaydi gibi resmi bir yazi halen bulunuyorsa isiniz kolaylasacaktir. Cevre ve sehircilik ile gorusmeniz yarariniza olacaktir, hatta hakkinizi ararken durumu karsidakinin anlayacagi dilde anlatmaniz daha da fayda saglayacaktir.

Reis inan ne çevre şehircilikte nede afadda muhattap var kayırt alması için 1 kaç personel var onlarda dunyadan bir haber. 

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu hluk levent ten bi yardım isteseniz  ?

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 879 Toplam Mesaj: 9
çadır afad konteynır ben bunların amk