folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Afyonlu Arkadaşlar

Afyonlu Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ehuehehee
    Ehuehehee's avatar
    Erkek
    Merhaba, Hafta sonu afyona gidiyotum benim için önemli bir bayanla görüşmek için, Kahvaltı ve akşam yemeği ile dolaşmak için bana önerebileceğiniz kaliteli yerler nereleridir, Yolu Afyon'dan geçmiş tüm arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkür ederim. Ve afyondaki en kaliteli sinema hangisidir?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Ehuehehee bunu yazdı:
    -----------------------------
    Merhaba, Hafta sonu afyona gidiyotum benim için önemli bir bayanla görüşmek için, Kahvaltı ve akşam yemeği ile dolaşmak için bana önerebileceğiniz kaliteli yerler nereleridir, Yolu Afyon'dan geçmiş tüm arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkür ederim. Ve afyondaki en kaliteli sinema hangisidir?

hocam afyonda pek kahvaltı yerleri yoktur börekçi çörekçiler işini görür :) ambar yolunun başlanğıcında istanbul pide yerimi ne var poğaça  börek felan çayla ikram edersin al sana kahvaltı (bükme le bükme :)

geleli afyondan 3 yıl olduda neyse sinemaya yimpaşın oraya gideceksin izmir yolunda yimpaşın altı sinema v.s v.s yerleri var

akşam yemeğine gelince yiyeceğin şeye bağlı normal sulu yemek temiz ortam istiyosan biraz pahalıdır bedestene gideceksin uzun çarşıda ara bir yerden 2. kata çıkıyorsun bedesten lokantası diye sorarsan söylerler uzun çarşıda

iskerder felan yiyeceğim diyorsan hemen iş bankasının sırasını talup et 2 dönerci vardır yan yana orda sucuk iskender ye (benim içinde ye) oraüsıda normaldır 25

e felan çıkarsınız sanırım tatlılarla

özdileğe gidebilirsin  felan işte ne olacak afyon bukadar 3 senede yeni birşey eklendimi bilmiyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    gece afyondan gecerken mola yerlerinde sucuklu döner yiyordum. Kolaylıda duruyordu... bide ayran. gece 3 bucuk gibi ne gidiyordu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    preator
    preator's avatar
    Erkek
    dostum sinemayı bilmiyorum da  şehir merkezinde çok iyi bir yer yok ikbal tesislerine gitmeni tavsiye ederim biraz şehir dışında ama güzel burda akşam yemeği iyi bayağ kahvaltı da vardı sanrıım

gecikmiş adalet, adalet değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    dış tesisler herzaman kazıktır :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    r10aldinho gelsin yardımcı olursa sana =) gelir az sonra.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    r10aldinho gelsin yardımcı olursa sana =) gelir az sonra.

harbi ya söyleyimde ekmek kadayıfı göndersin :)= pişmemiş ben yaparım onu :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Hanedan Kebab Dünyası var, Afyon'un en çok ziyaret edilen lokantası.  Kiler'in karşısında (eski yimpaş karşısı)(maliye tarafında)

Hanedan'ın yanında Çınaraltı Kebab Salonu var ben pek beğenmedim, tavsiye etmem.

Sonra Çarşıda Gamze Döner var, lüks bi yer, eskisi kadar iyi değil ama diğerlerinden hâlâ iyi.

kahvaltı için ise Yeşilyolda Hülya pastanesi ve yanında Gülyurt Pastanesi var.. İkiside iyidir.

Özdileğe gidebilirsin. İkbal Tesisleri var 5 yıldızlı.

Kahramanmaraşlı Şahin usta var İmaret Camisinin karsısında, Tatlı, Dondurma iyi gider.

Şimdilik bu kadar. Pc basında aklıma gelmiyor.

Edit: Ambaryolunun başlangıcındaki Candaroğolları Kır Pidecisi, fena değil ama kıymalı kır  pidesi iyi değil.

Afyon'da zaten iki tane cinema salonu var. Biri Kilerin Altında Cinemovie (eski yimpaş altı), diğeri ise Özdilek'e giderken solda Zeyland var. Zeyland ın içinde Cinens adlı cinema salonu var.. Cinemovie daha iyi.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    geçenlerde kısa bi anadolu turuna çıktım. 3 şehir gezdim. kütahya-afyon-eskişehir. afyon en kötüsüydü :P

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    Afyonluyum Ama Afyonu Bilmiyorum Kötü Bişey Bence Yardımcı Olmak İsterdim :/

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 1804 Toplam Mesaj: 10