folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Ağ Bağlantısından İnterneti Açmak???

Ağ Bağlantısından İnterneti Açmak???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek
    slm. arkadaşlar ben bir şirkette çalışıyorum normalde bizim bilgisayarlar internete bağlanıyordu ama bilgi işlemle biraz tartıştıktan sonra bilgisayarımın tüm yetkileri sınırlandırıldı windows 2000 kullanıyorum açılırken admin şifresi soruyor user şifremiz var ve bilgisayar internete bağlanmıyor ben bunu bilgi işlemin haberi olmadan nasıl tekrardan bağlayabilirim bide bu 2000 in açılışta sorduğu admin şifresini nasıl kırabilirim acaba????

Ne Ekersen Onu Biçersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek

Ya hiç yok mu bunu bilen birisi...????...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

valla hoca admin şifresini kırarsın. o mühim değilde sonra başın ağrımasın ;)

admin şifresini kırmak içinde piyasada kendiliğinden boot'lu cd'ler var. onlarla kırabilirsin.

önerim: hiren's boot cd

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek

abi denedim onları bi işe yaramıyor olmuyor yani sorun bilgi işlemde bitiyor a.q. bide bu interneti nasıl yapcam adamlar gicik oldular ya bi internettende müdürün karşısına çıkılmazki

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bu win 2000 admin şifresini regedite yazıyo.baska bi pcye win200 kur yada kurulu bi pc bul admin sifresinii regeditte arat bulursan öbüründede userinle acıp bulduğun yere git çöz falan ....

ama böyle olcağını pek sanmıyorum .( 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla Win2000 server ile yönetilen bir network te kullandığın bilgisayarın kullanıcı adı ve şifresi ana makinede kayıtlıdır.Sen kullanıcı adı ve şifreyi girdiğinde ana makine ile karşılaştırıl ve sonra oturum açılır.Ve sana verilen haklar doğrultusunda bilgisayarı kullanırsın.Senin makinendeki admin şifresini bilsen bile pek fazla bir şey yapamazsan iş yine serverda bitiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek

ya  abi onu anladım bi şekilde hallederim 2. bi işletim sistemi kurarım da bu internet işini nasıl yapacağız bir  zamanlar okuldayken yapıyorlardı arkadaşlar üniversitede de şimdi işteyiz nasıl yapcaz bu bilgi işlemden habersiz internet olayını nasıl açabiliriz yetki falan nasıl verebiliriz ?????

bağlanamıyorum yaaa herkezde var bende yoq adam açmıyor ...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    kardeş bilgi işlem varsa orda sen admin şifresini de kırsan bence her türlü görür seni server diye bişey var adam izliyo ordan kimin ne işlem yaptığını ısa server yada proxy gibi bişey de olabilir dikkat et derim ben ama bi yolunu bulursan server dan bi ayar lazım okadar

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Domain ortamında user şifreleriyle çalışan bir sistemin admin şifresini kıramazsın.

Local'e administrator olarak login olursun, belki bağlanabilirsin.

İnterneti server üzerinden dağıtıp network takibi yapıyorlarsa geçmiş olsun hiçbirşekilde bağlanamazsın.

Local administrator şifresini ERD Commander ile değiştirebilirsin.

Fakat çok umutlanma domain ortamına neden login olmadığını sorduklarında çoktan yakalanmış olacaksın.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ancelotti
    ancelotti's avatar
    Erkek

client bazlı interneti kapatmışsa.. gpedit.msc den halledebilirsin.

You will find the strenght you need in your noble blood. M. Kemal ATATURK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

networke bağlıysan proxyden internete cıkartıyor olabilrler.. user settingslerinde proxy ayarı yoktur...

internete giren bi makinadan proxy ayarlarına bakıp onu firefoxa filan girip deneyebilirsin...

Tabi böle uzaktan hasta tedavi edilmez :) bakmak lazım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2351 Toplam Mesaj: 11