folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ag Uzerınden Dosyalarda Degısıkılık Yapamıyorum

Ag Uzerınden Dosyalarda Degısıkılık Yapamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asdeccc
    asdeccc's avatar
    Erkek

agdan herheangı bır projede degısıklık yaptıktan sonra kaydemıyorum engellıyor ornegın excel de salt goruo dosyaları autocadde de degıskılıklerı kaydetmıyor ama dosyalara ulasabılıyorum 

Başka gezengenlerde de hayat var mı diye merak ederiz, Sanki bu gezegende yaşamayı becerebilmişisiz gibi .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

paylaşıma açılan bilgisayarda bunlara izin vermelisin.

açarsın ama silemezsin değiştiremezsin kaydedemezsin.

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Onlara yazma izni verilmemiş hocam. Dosyaların bulunduğu pc'ye oturup yazma izni vermelisin. Yoksa kaydedemezsin. Öyle biliyorum

the man who gets tired after eating a ban
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asdeccc
    asdeccc's avatar
    Erkek

aynı agdan dıger arkadaslar degısıklık yapabılıyor sadece bende oluyor ag uzerınde sıfre yok arkadaslar 

Başka gezengenlerde de hayat var mı diye merak ederiz, Sanki bu gezegende yaşamayı becerebilmişisiz gibi .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

domain user degilsindir.. yani o domaindeki -> o klasöre yazma izni olan guruptatir arkadaslarin, sen degilsin. tek aklima gelen bu olabilir. Admin kimse alsin seni guruba :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asdeccc
    asdeccc's avatar
    Erkek

MuRaT55 bunu yazdı:
    -----------------------------

domain user degilsindir.. yani o domaindeki -> o klasöre yazma izni olan guruptatir arkadaslarin, sen degilsin. tek aklima gelen bu olabilir. Admin kimse alsin seni guruba :)

ne grubu bu abı ag uzerınden grup mu yaplııyor anlamadım .ben aga nasıl baglanabılırım pekı ana pc ye nasıl ıletırım bunu 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

senin bilgisayar o agda? o bilgisayara senin ismin ile giris yapinca dosyalara ulasabiliyorsun, ama degisiklik yapamiyorsun. baska bir arkadas senin pc den giris yapinca degisiklik dahi yapabiliyor?

ozaman senin username : "asdeccc" o guruba üye olmali, veya o klasöre senin username ile yazma hakki verilmeli. Administrator ile yapabilirsin. kim kurdu o sistemi? :) Ona danisman gerek Admin yetkin yok ise.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asdeccc
    asdeccc's avatar
    Erkek

MuRaT55 bunu yazdı:

senin bilgisayar o agda? o bilgisayara senin ismin ile giris yapinca dosyalara ulasabiliyorsun, ama degisiklik yapamiyorsun. baska bir arkadas senin pc den giris yapinca degisiklik dahi yapabiliyor?

ozaman senin username : "asdeccc" o guruba üye olmali, veya o klasöre senin username ile yazma hakki verilmeli. Administrator ile yapabilirsin. kim kurdu o sistemi? :) Ona danisman gerek Admin yetkin yok ise.

baska pcden gırıyorlar hocam dırek hıc ugrasmadan degısıklık yapıyorlar ama ben yapamıyorum .usurname olayı degıl yanı hocam .admın yetkım yok .degısıklıkk yapabılmek ıcın ılla admın olmak gerekmıyor .bunu benım pc den haledemezmıyım eger agın uzerınde bulundugu pc den yapılacaksa nasıl yapılır  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

hee jeton gec düsüyor bende sorry.

soruna gelince : bilmiyorum :)

anlayamiyorum ne demek istedigini :D

umarim yardimci olacak biri olur..

kolay gelsin :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asdeccc
    asdeccc's avatar
    Erkek

eyv genede sagol dostum 

Toplam Hit: 892 Toplam Mesaj: 10