Ağ Üzerinden Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hasetciadam
    Hasetciadam's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar çalışma grubumun içerisinde bir bilgisayara ulaşabiliyorum.Ama şifre soruyor.Bu şifreyi nasıl geçebilirim.

By Haset
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Sayıların algorıtması duşun benım işim  olduğum içinn kesın ya doğum tarıhı ya bulunduğu şehrın kodu telefon numarası plaka nosu  ya aklına bu gıbı şeyler gelsın  anlata bıldım mı  karşı taraf gıbı duşun  santraç oyunu gıbı duşun adam nasıl bır hamle yapacak vs vs vs ama sana tek onerım  o pc senın olsan  sen ne koyardın aklına kolayda kalacak  şifreler ama bunları yapabılmem için karşı taraf hakkında bılgı alıp bır yere not et sonra onları karşılaştır...

umarım açıklayıcı olmuşumdur

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    CLK-J35 bunu yazdı:

Sayıların algorıtması duşun benım işim olduğum içinn kesın ya doğum tarıhı ya bulunduğu şehrın kodu telefon numarası plaka nosu ya aklına bu gıbı şeyler gelsın anlata bıldım mı karşı taraf gıbı duşun santraç oyunu gıbı duşun adam nasıl bır hamle yapacak vs vs vs ama sana tek onerım o pc senın olsan sen ne koyardın aklına kolayda kalacak şifreler ama bunları yapabılmem için karşı taraf hakkında bılgı alıp bır yere not et sonra onları karşılaştır...
    umarım açıklayıcı olmuşumdur

dogru diyorsun ama herkes senin gibi düşündügü için şifrede istenen soru başka,cvp başka artık adam dogum yılını soruyor gizli soruda cvp handeataizi :)

...
Toplam Hit: 1965 Toplam Mesaj: 3