folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Agarta Ve Şambala Yeraltı Uygarlıkları

Agarta Ve Şambala Yeraltı Uygarlıkları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek

Hocam harbi tam derin konu ha.Başlayalım okumaya :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaylule
    Kaylule's avatar
    Erkek

yeraltı uygarlıkları olarak anlatılanlar, Adem a.s'dan önceki bi zamanda, azazil liderliğindeki ordunun dünyadaki azmış topluluğu helak etmesinden kalan kılıç artığı olarak tanımlayabileceğimiz topluluktur.

bundan başka Süleyman a.s'ın yok ettiği teknolojide çok çok ileri gitmiş Atlantis topluluğuda vardır.

mesela bermuda şeytan üçgeninin dibi bunların saklandığı yerlerden biridir.

komunizm parayı bulunca, feminizm kocayı bulunca, ateizm uçak sallanınca... biter. :-D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek

Kaylule

Hocam Ömer Çelakıl gibi konustun :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

akşam gelince okurum burayı alayım yorum atarım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

bende okuyam bunu ilginçmiş

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Agarta konusuna 1-2 senemi verdim bu konudaki birçok soruya açığım :D

Konu çok derin bi sardınızmı bırakamazsınız. Birçok kişiye masal gibi gelen agarta uygarlığından hiçbir şüphem yok . Atlantisin kalıntılarıdır agarta.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    oncelıkle konu ılgınc ılnene guzel...Yalnız su perı bacalarını felan sıl oralar cık sıkıcı bır seyde ıfa de etmıyor konuYu daha sıkıcı hale getırmış ama o kaptan pılot yerı guzel hosuma kacdı... Zaten bu konularla ılgılenırım(uzaktan)Arkadasın dedıgı kıtabı not ettım ve bu konu ve konularla ılgılı tavsıye edıcegınız kıtapları soylersenız sevınırım... bazı seyler gercege dayatılmıs tabı bu teeee ozamanlardanmı yoksa sımdıde eklenıp yazılıpda bunu bılmemkac bın yıl once dedıydı varmısmıs felanmı bılemem. Cunkı bılındıgı gıbı zaten ay dunyanın dogal bı uydusu deyıl olamazda cunkı deyıl dunya gunes sıstemınden dahada yaslı dısarıdan geldıgı bılınıyo ve bu yazıdada soylenmıs bayagı etkılendım tabı bu 1 ornek daha bır cok sey var ama dedıgım gıbı ozamanmı dendı sımdımı?konu cook uzar gıder ınsanları sıkmakta ıstemıyorum Yalnız olaylara burnunuzun ucuyla deyılde daha genıs daha dıstan daha tumden bakıldıgında aslında olaylar kısıler yerler her yerde var sadece farklılasmıs bıcımde.orn:bız cin derız baskası kotu ruh der.bız cennet cehennem derı asyalılar ak dalga kara dalga dıye tanımlar... Belkıde bu uzaylılar devler ustun ırk her neyse hep bıze anlatıılanlardı sadece adı degısmıs farklı bı dılden anlatılıyor.bız yecuc mecuc deriz olmaz afanlar agarta saballah de olur.(evet aynı deyıller ama benzerleR)... Aliyk arkadasın yazdıgı herseyı okudum bazı yerlerde katılıyorum Not:imla hatalarım ıcın ozur dılerım.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oneron
    oneron's avatar
    Erkek

kaykule insandan önce azmış topluluk hakkında yazdıkların tamamen doğru kardeşim

Toplam Hit: 7573 Toplam Mesaj: 19