folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Age Of Empires 2 Ekran Sorunu

Age Of Empires 2 Ekran Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Format atana kadar güzel bi şekilde oynarken formattan sonra bu sorunu yapmaya başladı. Biraz daha renkli görünüyosa ekran görüntüsü alırken nedense böyle siyah beyaz çıktı. Nedir bu sorun çözemedim bi türlü.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam aoe 2nin HD versiyonu çıkmıştı. indir bak istersen belki çözüm olur

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam aoe 2nin HD versiyonu çıkmıştı. indir bak istersen belki çözüm olur

İndirdimde oyunda değişiklikler yapmışlar pek sarmadı açıkcası.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

the forgotten empires pack'ini yükle hocam. 3 farklı ırk da geliyor(italians, incas, indians idi yanlış hatırlamıyorsam) ayrıca görüntü vs ayarlarını da yapmana gerek kalmıyor stabil tam ekran hale geliyor otomatik.

edit: slavlar da vardı, 3ten fazlaydı herhalde ya da tam hatırlamıyorum neyse

XpertVision tarafından 05/Haz/16 01:36 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

oyunu aç daha sonra görev yöneticisinden explorer.exe'yi kapat 

win 7de en son böle bişi yapıyoduk

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

oyunu aç daha sonra görev yöneticisinden explorer.exe'yi kapat 

win 7de en son böle bişi yapıyoduk

Yok hacı onu denedim olmuyo nedense.

@XpertVision   gameranger diye bi yerden oynuyorum oyunu o pach yüklü olmayanlarla oynayabiliyo muyum acaba?

Bide gözünü seveyim şunu görüpte iki alıntıyı aynı anda yapmayı bilen biri söylesin. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

https://www.google.com.tr/#q=age+of+empires+siyah+ekran+sorunu buraya baktın mı hocam

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Aslında ekran kararık değil ama nedense ekran görüntüsü alınca öyle oldu. Ekran böyle çok karıncalı gibi renkler birbirine geçmiş gibi verdiğin linktekilere bakıp denedim yine bi sonuç yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Hocam hd versiyonu neden beğenmedin neyi değiştirmişler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Hocam hd versiyonu neden beğenmedin neyi değiştirmişler

Binaların şekli değişik bikaç yeni asker ve ırk eklemişler hoşuma gitmedi age of 2'den üstünü hiç oynamadım. Hee iyi şeylerde yok değil mesela madeni kurması bitince işçi direk maden toplamaya başlıyo. Öncekinde balıkçı tekneleri arada boşa çıkıyodu bunda sanırım çıkmıyo.

Toplam Hit: 1774 Toplam Mesaj: 10
age of empires