Ağustos Ayı F / P Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi almış başını gitmişken Meizu f / p konusunda başarılı cihazlar getirmeye devam ediyor. Çok değil bir kaç sene önce Xiaomi Mi 6'yı 1.800 liraya alabiliyorduk. Tamam dolar arttı, vergiler geldi ama bu kadar zam olmaz. Dolar azıcık artsın hemen zam geliyor. Dolar düşünce fiyat düşmüyor. Eskiden 3-4 bin liralık telefon görünce oha amk diyorduk şuan ise normal geliyor. 

Neyse bu haftaki cihazımız Meizu Note 8. Snapdragon 632 işlemci ve 4 GB rame sahip. 3.600 mah gibi iyi bir batarya kapasiteside var. Cam kasa yerine aliminyum kasayla gelmeside sağlamlık açısından güzel bir olay.

https://www.hepsiburada.com/meizu-note-8-64-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000HBV5U?

Telefonun kırmızı rengi çok hoş duruyor ama maalesef stokta kalmamış.

https://www.youtube.com/watch?v=3LqyyeC79TM

mkyb tarafından 30/Tem/19 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Evet fiyatına göre gerçekten güzel bir cihaz. Benim favorim mavi renk oldu. Konu ve bilgilendirme güzel. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu aralar almayı düşünüyordum güzel cihaz gibi geldi bana. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    KaptaN bunu yazdı

facebook gruplarında garantisiz satışlar var xiaomi meizu vb onlara da bak

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

facebook gruplarında garantisiz satışlar var xiaomi meizu vb onlara da bak

dövlete vergi vermiyim mi yani :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.300 liraya Facebook gruplarında bile cihaz olmaz. O rakama anca Huawei P20 Lite falan satıyorlar.

Çakma imeiyle uğraşmadan, yok global yok çin derdi olmadan tertemiz telefon.

mkyb tarafından 31/Tem/19 15:24 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Önceki gün xiaomi note6 pro aldım 1300 e 4/64 gb gb olanindan.Telefon efsane bişey gerçekten.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada klima devi Gree Holding Meizu'yu satın almak istiyor. Umarım almazlar. Meizu satılırsa eski kalitesi kalmaz diye düşünüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

bu telefonun kronik sorunu varmı alayım valla 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

bu telefonun kronik sorunu varmı alayım valla 

Cihaz yeni olduğundan kronik sorunu yok gibi şuan. Gidipte Facebook gruplarından garantisiz, faturasız cihaz almaktansa bunu almak daha mantıklı. Ha Facebook gruplarından atıyorum amiral gemisi cihazı fiyatına alırsın eyvallah onlar mazur görülür ama orta seviye cihazlarda kaçak ile resmi cihaz arasında pek fark yok. 

200-300 lira fazla verip faturalı ve garantili cihaz almak daha mantıklı. En azından 2 sene boyunca garantisi var. Bir şey olursa verirsin garantiye. Yapmazlarsa nasıl olsa kapı gibi faturan var elinde. Para iadesi veya üst modelle değişim isteme hakkın var.

mkyb tarafından 31/Tem/19 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1087 Toplam Mesaj: 10
meizu