folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Ahmet Şerif İzgören | İş Yaşamında 100 Kanguru - İstek

Ahmet Şerif İzgören | İş Yaşamında 100 Kanguru - İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi Ahmet Şerif İzgören'in İş yaşamında 100 kanguru adlı kitabını araştırıyorum..Önceden okumuş öneri yapabilecek,pdf formatında elinde olan,yada İST - Avrupa yakasında kesin olarak bulabileceğim biyer bilen varsa bu konuda yardımını bekliyorum.. :=).

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Ahmet Şerif İzgören'in beden diliyle ilgili kitabını okuduktan sonra merak edip 2 kitabını daha almıştım (avucunuzdaki kelebek ve hıdır kişisel gelişiyor) ama 2 kitap da beş para etmezdi. Biraz önyargılı bir yaklaşım olacak ama bunun da içinin boş olduğuna eminim.

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adamın kendisi boş, üç beş kez ısrarlar üzerine konuşmalarını dinledim... 5 dakika önce söylediği 5 dakika sonra söylediğiyle çelişen bi adam.. hem kişisel gelişim nedir arkadaşım.. " kişisel " bireye özgü bişeydir, bi başkasının konuşmaları \ yazıları ile nasıl "kişisel" gelişcen... siz bu adamların kitaplarını aldıkça, onların bütçesi gelişcek, size kişisel olarak bişey katabilceğine zerre kadar inanmıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bu adam kişisel gelişim yazarı falan değil sadece beden dilinde uzman. Karakter gelişimi olan kişisel gelişimle alakası yok.

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

bu adamın üç kitabınıda ben aldım fakat üçünü toplasan 1 kitap etmez bence. Neden diye soracak olursanız içeriği bomboş, tamamen şişirme. Bişeyler bildiğini sanıyo fakat yabancı kişisel gelişim uzmanlarının iki üç satırda anlattıklarını bu herif her birini birer kitap haline getirmiş. İbne reklamı güzel yapıyo ama dediğim gibi verdiğin paraya çoook yazık olur.. Git pamuk prenses ve yedi cüceleri oku daha iyi bence..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:
    -----------------------------

bu adamın üç kitabınıda ben aldım fakat üçünü toplasan 1 kitap etmez bence. Neden diye soracak olursanız içeriği bomboş, tamamen şişirme. Bişeyler bildiğini sanıyo fakat yabancı kişisel gelişim uzmanlarının iki üç satırda anlattıklarını bu herif her birini birer kitap haline getirmiş. İbne reklamı güzel yapıyo ama dediğim gibi verdiğin paraya çoook yazık olur.. Git pamuk prenses ve yedi cüceleri oku daha iyi bence..

yaw adamın tek güzel eseri dikkat vücudunuz konuşuyor kitabı, ki o kitap da anlatım dili yüzünden satılıyor, yoksa o kitap bile beden dili hakkında fazla ayrıntılı bir şey değil.

avucunuzdaki kelebek gibi kitapları ise kitabı senin de dediğin gibi herhangi bir kişisel gelişim kitabının 2 sayfada anlatacağı şeyleri yaymış da yaymış, hıdır kişisel gelilşiyor kitabında ise adam kişisel gelişim kitabı okumadım diyor ama yazıp çiziyor kişisel gelişimciler hakkında.

dikkat vücudunuz konuşuyor kitabını okuyan birisi bu adamın diğer kitapları da doludur sanıp alıyor bence.

enjoy i'm vaccinated
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

fatih kaptan aynen katılıyorum, ilk aldığım kitabı dikkat vicudunuz konuşuyor kitabıydı. Az çok hoşuma gitti ama bir kitap 1 günde okunabilecek kadar boş olurmu yha on dakkada 20 sayfa okuyabiliyo insan :D
    Beden diline ve psikolojik manipülasyona merak saldığım için "istediğiniz kişiye yüzde yüz garantili satışı nasıl yaparsınız" adlı bir kitap aldım beden dili konusunda olsun insanları nasıl etkileyebileceğimize dair bilgiler olsun harbi diyorum tek kelimeyle mükemmel. Kesinlikle beden diline merak salmış arkadaşlara tavsiye ederim. Ahmet dayının kitapları ortalama 13 lira civarında, bu kitabı 18 liraya aldım ama bana sorarsanız ahmet dayının bütün kitaplarına bedel gerçekten.. Ahmet dayı gibi arkadaşına bişey anlatır şekilde deilde örneklerle bilimsel araştırmalarla insanları nasıl etkileyebileceğinizi neyin ne olduunu harbi süper anlatmış. Tavsiye ederim..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

kişisel gelişim kitabı olarak robin sharma'nın ferrarisini satan bilge ile başladım. daha da hiçbi kitaptan öyle tat alamıyorum...

hikaye tadında

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

.d konuyu açar açmaz ertesi gün alıp okumştmm .D bukadar yorumu gördkten snra okadar mrk etmezdim herhalde .. .ama dediğiniz gibi çok fazla bi abartıLcak bi durum yk . ama çok kötüde deil de orta bi seviye diyelim. =)

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

iSo bunu yazdı:

adamın kendisi boş, üç beş kez ısrarlar üzerine konuşmalarını dinledim... 5 dakika önce söylediği 5 dakika sonra söylediğiyle çelişen bi adam.. hem kişisel gelişim nedir arkadaşım.. " kişisel " bireye özgü bişeydir, bi başkasının konuşmaları \ yazıları ile nasıl "kişisel" gelişcen... siz bu adamların kitaplarını aldıkça, onların bütçesi gelişcek, size kişisel olarak bişey katabilceğine zerre kadar inanmıyorum.

Yaşıyonmu lan sen !

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

bugün bizim kütüphanede  "süpermen ve uğurböceği" adlı kitaba rast geldim, bakim bakalım bu da mı saçma sapan bir şey ödünç aldım, az önce kitabı bitirdim, paragöz olmamaktan falan bahsediyor, böyle birkaç hikaye var işte... geriye kalanı gazete küpürlerinden kesikmiş haberlerle doldurulmuş.  paragöz olmamakla ilgili yazdıklarına rağmen yazdığı sayfa sayısı zorla doldurulmuş kitaplarına 11 lira değer biçmekten çekinmiyor üçkağıtçı herif.

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 5917 Toplam Mesaj: 11