folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Air Alert(Daha Yükseğe Zıplama)

Air Alert(Daha Yükseğe Zıplama)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

İyi günler üstadlar basketbola başladım şuan 7-8 aydır amatör oynuyorum.Öğrendiğim kadarıyla daha yükseğe zıplamak için bir çalışma programı varmış elinde olan varsa torrent linki falan koyarsa sevinirim topluca ben ayrı ayrı bulabildim şimdiden teşekkürler :)

Profesyonel Öküz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

İyi günler üstadlar basketbola başladım şuan 7-8 aydır amatör oynuyorum.Öğrendiğim kadarıyla daha yükseğe zıplamak için bir çalışma programı varmış elinde olan varsa torrent linki falan koyarsa sevinirim topluca ben ayrı ayrı bulabildim şimdiden teşekkürler :)

vaktinde baya arattırmıştı kendisini... iyi ısınmak gerekiyor dikkatli uygula hoca sakatlanma durduk yere

http://i1050.photobucket.com/albums/s413/indirkal/dream/dream/66ms9.jpg

http://i1050.photobucket.com/albums/s413/indirkal/dream/dream/66mtk.jpg

http://turbobit.net/r8saj1qiachk.html

http://letitbit.net/download/17016.139c9af866ec21d5180f256a879c/air_alert_3.avi.html

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

P90X setindeki Plyometrics'i de yapabilirsin, garanti veririm :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lisedeyken istanbul üniversitesinde oynuyodum air alert bi işe yaramaz fitness yap vucudunda yag bırakma ip atla yeter

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

aklıma bi aralar adidasın bi ayakkabısı geldi

altında böyle topcuklar filan vardı yükseğe zıplatma iddasıyla acaip satış yapmıştı

belkide çakma adidastır

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

hoca hiç başlamaya halim yok cidden bukadar iddalı etkisi varmı yahu? :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı

hoca hiç başlamaya halim yok cidden bukadar iddalı etkisi varmı yahu? :)

2 ay önce can simidim vardı kocaman 3/2 si gitti göbekte çok az kaldı, yüzmeye bile başladım.

yoruluyorum diyorsan 30 dakikalık versiyonu da var, o da yorar diyosan 10 dakikalık trainerda var.

Bring It hocu :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ciddi ise yariyor mu bunlar, zaten gorece uzun boyluyum ama bu belediyelerin yaptigi potaya dokunamiyorum. uylugu, tavuk budu gibi kaslandirmak lazim. :l

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

şuan yapan arkadaşım basket oynuyor 1 haftada 4 cm arttı diyor zıplamam bende başlıyayım ufak ufak :)

Profesyonel Öküz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

aklıma bi aralar adidasın bi ayakkabısı geldi

altında böyle topcuklar filan vardı yükseğe zıplatma iddasıyla acaip satış yapmıştı

belkide çakma adidastır

Onu normal okula giderken kullanmıştım 1 yıla yakın. Merdivenleri çıkarken vs. ufak da olsa hissedilir bir fark oluyordu. 

Toplam Hit: 1292 Toplam Mesaj: 10