folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Airties 5750 Vs Tplink 9970 Modem

Airties 5750 Vs Tplink 9970 Modem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ikisi arasinda karar vermem gerekiyor ileriye donuk olsun diye fiber li tercih ettim ama ikisi arasinda hangisini tercih etmeliyim bu islerden anlayan

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Up konu acil 2 saate alicam

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Bence tplink al antenli olması daha iyi değiştirebilirsin anteni hem ucuz...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

iki cihazın özelliklerine bakmadım sadece ön bilgi olarak. Tplink cihazları daha dinamik.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Airtiesin degisik ozellikleri var bir bakarsaniz sevinirim ac filan gibi bir seyler yaziyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

airties in wifi to wifi ağ genişletme olayı arayüzü daha kolay.. bende modem önerirken tplink öneriyorum anten büyütürsün dye söylüyorum hiç anten büyütme gereğim olmadı :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

802 ac teknolojisi ne kadar gerekli hocalar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek
    ASUS DSL-N17U Torrent VPN 3G/4G ADSL VDSL Fiber Gigabit Modem şunu sipariş verdim bugun
    airties ve tplink ile sansım bir türlü tutmadı JustRulz tarafından 23/Oca/17 18:18 tarihinde düzenlenmiştir

http://1ile0.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 1063 Toplam Mesaj: 8
modem tercih