Airties Modem Kurulumu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

kısacası airties modemle (RT-204v3) internete girmek istiyorum fakat ttneti aradım ip alamıyorsunuz dedi airtiesle görüşün dedi, görüştüm modem eski olduğu için garantisi yok kuruluma yardımcı olamam 27 liraya 1 yıl uzatal..... falan filan dedi. bunun zor işlemi mi var? nasıl yapılır kurulumu?

not: asıl amacım başka kullanıcı adı ve şifresiyle girmek. şuanki modemimi ttnetten aldığım için sanırım değiştirilmiyor yada ben bulamadım (ZyXel VMG3312-B10B) yardımcı olabilecek var mı?

RotKerim tarafından 28/Ağu/16 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam modemi airties tarafından firmware sinin güncellenmesini istedin mi ?

ttnet de olsa kullanıcıc adının değiştirebilirsin diye düşünüyorum

eğer modemin dhcp si bozulmuş ve  ip atamıyorsa otomatik  ip yi elle pc ye kendin yazmayı denesene  yada modeme kendin ip yazsana mac adresine göre 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

hocam airties değil firmware wireless şifresini değiştirmek için bile yardımcı olamam, çünkü bunlar garanti kapsamında hiç birşekilde yardımcı olamam dedi.istese yapardı da 1 yıllık garanti satmaya çalıştı açıkcası IP manuel olarak girebilirim sanırım en azından denerim ama ne gireceğim nasıl gireceğim konusunda fikrim yok

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

hocam airties değil firmware wireless şifresini değiştirmek için bile yardımcı olamam, çünkü bunlar garanti kapsamında hiç birşekilde yardımcı olamam dedi.istese yapardı da 1 yıllık garanti satmaya çalıştı açıkcası IP manuel olarak girebilirim sanırım en azından denerim ama ne gireceğim nasıl gireceğim konusunda fikrim yok

hocam firmware güncellemeye karar verirsen buradan model , versiyon , ülke vs girerek indirebilirsin ama doğru olanı indirdiğinden emin ol .

modem firmware güncelleme konusunu araştır öğren sıkıntılı bi işlem diye bahsediliyor çoğu kaynakta. daha önce bir defa yapmıştım sıkıntı çıkmadı ... yapacağın zaman da ethernet kablosu ile bağlayark yapmanı tavsiye ederim, kablosuz bağlantıyla değil ...

bende smile adsl alan adı ile kilitlenmiş air ties 6270kn vardı ttnet ile kullanamıyordum mesela . güncel firmware ile serbest hale geldi ...

valar morghulis ...
Toplam Hit: 868 Toplam Mesaj: 4
ttnet airties