folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Airties RT-205 Modem Arayüzü Sorunu

Airties RT-205 Modem Arayüzü Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cegstyle
    Cegstyle's avatar
    Erkek

Airties RT-205 modeli modemimi fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım sonrasında 192.168.2.1 adresindeki modem arayüzüne giriş yapamıyorum şifre bölümü geliyor tamama bastıktan sonra sayfa görüntülenemiyor diyor.Hiç bir türlü ip alınmıyor sanırım.Modem arayüzüne girebilirsem internet hizmeti aldığım firmanın kullanıcı adı şifresini giriş yapıp sorun çözülceğini düşünüyordum. Bunun yanı sıra Airties müşteri hizmeti telefonla destek vermiyor garanti süresi bittiği için 22 tl 1 yıllık garanti yada yeni ürün satabilceklerini söylüyor.Aynı şekilde biri adsl adlı firma modemi kendileri vermedikleri için detaylı bir destek vermiyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bilgisayarında ağ bağlantılarına girip IP bölümüne 192.168.2.12 / 255.255.255.0  verip işlem yapmayı dene

siyahbereli tarafından 04/Kas/13 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cegstyle
    Cegstyle's avatar
    Erkek

yok denedim olmuyor hiç bir türlü 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

internet explorerda deniyorsan firefox yada chorme ile  chromeda deniyorsan firefoxta girmeye çalış. sonuç alabilrsin. login ekranı geliyrsa çalşıyor demekki

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cegstyle
    Cegstyle's avatar
    Erkek

Hard reset olayını yaptım sorun çözüldü teşekkür ederim

Toplam Hit: 2318 Toplam Mesaj: 5