Akbank Rezaleti Yardım Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

hocalar şimdi benim bu akbank ta bi tane ögrenci hesabım hesab kartı gelmis ama istanbul daki evime gelmis ben suan finaller nedeniyle zonguldaktayim atm den kartsız islem de yapılamıyor tek care internetten hesaba girip hesabımdaki parayı garanti hesabıma gönderip ordan cekmem gerekiyor bulundugum yerde sadece garanti bankası var  her neyse ben 444 25 25 i 13 kez felan aradım her seferinde adamlara diyorum ben internetten hesabıma giremiyorum neden diyorum diyolar akbank direkt sifreniz kilitlenmis acin diyorum acamayiz diyolar niye diyorum yeterli güvenlik olusmadi diyolar tmm olusturalım diyorum yedi sülalemi soruyolar her seferinde tmm actik diyolar yeni direkt sifre gönderiolar tekrar deniyorum sireyi tekrar ayni sey direkt sifreniz kilitlenmistir hasta hasta sınavla bide bunlarla ugrasıyorum 12 kez arattılar bi ton soru sordular hala bi isimi halletmediler 2 gündür ne yapmalı hocalar yardım lütfen

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam yerinde olsam sikayetvar a sikayet olustururum.

Emin ol buradaki konudan daha hızlı sonuca ulaşırsın.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sikayet kaydi olusturmak istiyorum de

kullandigin bilgisayarda virus veya hesabina yonelik cok fazla sifre denemesi olduysa ondan dolayi kilitleniyor olabilir.

sikayet kaydi olustursunlar incelesinler hesabi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

tesekkürler cevaplarınız icin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek

aynen sistemden banlamislardir girdigin ip yi siteye erisebilirsin ama sifre girdiginde gonder dediginde gonderdigin server senin ipni banladigi icin erisim sagliyamiyo olabilirsin ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    Pic_Boy bunu yazdı

aynen sistemden banlamislardir girdigin ip yi siteye erisebilirsin ama sifre girdiginde gonder dediginde gonderdigin server senin ipni banladigi icin erisim sagliyamiyo olabilirsin ...

yok hocam 2 gündür kac tane farklı pc ile girdim ip ile alakası yok bence

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sorun sende bulundugun yerde bitek garanti var gidip akbank açıyorsun hocam ?

git garanti hesap açtır akbankı da iptal ettir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

sorun sende bulundugun yerde bitek garanti var gidip akbank açıyorsun hocam ?

git garanti hesap açtır akbankı da iptal ettir.

hocam sen yazdıgımı tam anlamadın galiba akbank hesabı istanbul dayken actım maas ın yatması icin ben suan final icin zonguldaktayım + garanti zaten actim bende garanti hesabıma parayı eft yapmaya calisiyorum + is yeri akbank la anlasmalı + ben konuda garanti hesabıma göndermek istiyorum yazdım zaten garanti hesabımın olmadıgını nerden cıkardın

Toplam Hit: 1546 Toplam Mesaj: 8