folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akbank’Ta Çalışan Mürid Var Mı?

Akbank’Ta Çalışan Mürid Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Arkadaşlarım Akbank'ta çalışan Mürid irtibata geçmem gerekiyor

kayınbabam vefat etti üstüne banka borcu var 100 küsür

bankanın imzalattığı evrakları şu an bulamadık ama ödeme kağıdı listesi mevcut ve arkasında hayat sigortası 5 bine yakın yazıyor ancak banka diyor ki hayat sigortası yok.

hayat sigortası dediğimiz ölüm sigortası değil mi? Öldükten sonra mirasçılarına borç kalmaması için batık kredi olmuyor mu? Aksigorta yada avivasa da çalışan ölmüş babamızın bilgilerine ulaşabilecek hayat sigortası ölüm sigortası olup olmadığı bilgisini istiyoruz evet yada hayır

tahribatta bankacı müridlerin bilgisine ihtiyacımız var aile şu an şaşmış kalmış durumda ne yapacağını bilemez halde banka imzalatılan evrakları paylaşmıyor. Zor çıkartıyor 

yardım edin lütfen

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam başınız sağolsun benimde başıma geldi babam vefat ettiğinde ölüm tarihinden bir ay sonra detaylı ölüm raporunu bankaya ilettik

tüm borcu silip yatırılan taksitleri bize iade ettiler.

zaten sigortasız kredi tahsis edilemiyor diye biliyorum hatta isteğe bağlı olsada çoğu bankanın kredi kartları bile sigortalı

not Turkcell de hat üstüne alınan cihazlarda sigortalı arkadaşımın babası vefat ettiğinde taksiti devam eden 3 cihazın borcu silindi

birde yine bana vergi borcu da miras yani ödemen lazım dedikleri için 2 yıl ödedikten sonra bir muhadebeci arkadaşım sağolsun vergi dairesine ölen kişinin vergi borçları nın silinmesi için dilekçe ver dedi 3 bin tl borcunu sildiler 2 sene boşa ödemişim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam başınız sağolsun benimde başıma geldi babam vefat ettiğinde ölüm tarihinden bir ay sonra detaylı ölüm raporunu bankaya ilettik

tüm borcu silip yatırılan taksitleri bize iade ettiler.

zaten sigortasız kredi tahsis edilemiyor diye biliyorum hatta isteğe bağlı olsada çoğu bankanın kredi kartları bile sigortalı

not Turkcell de hat üstüne alınan cihazlarda sigortalı arkadaşımın babası vefat ettiğinde taksiti devam eden 3 cihazın borcu silindi

birde yine bana vergi borcu da miras yani ödemen lazım dedikleri için 2 yıl ödedikten sonra bir muhadebeci arkadaşım sağolsun vergi dairesine ölen kişinin vergi borçları nın silinmesi için dilekçe ver dedi 3 bin tl borcunu sildiler 2 sene boşa ödemişim

Bu tüketicinin kendi kararı istemezse yaptırmaz daha yeni akbanktan sigortasız kredi kullandım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Çok fazla mal mülk yoksa reddi miras yapsın çoluk çocuk.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

ölümünden çok uzun zaman geçmemişse ve e-devlet şifresini biliyorsanız aşağıdaki sistemden görebilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/hayat-sigortasi-police-sorgulama?hizmet=ekrani 

...
Toplam Hit: 1431 Toplam Mesaj: 5
banka kredisi sigorta