folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akçaya Giden Arkadaşlar

Akçaya Giden Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Akçayın denizi gibi soğuk başka bi deniz yoktur...Akçay altınoluk kıyaslamasına gelirsekte altınoluk arkadaşların dediği gibi emekli yeridir..Akçay 10 basar altınoluğa kordonda 1 sn bile boş yer göremezsin :)

Abra Kadabra
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    akçayda dagın içinde bi yere gitmiştik...Bi suyun kaynagıydı...7 derece gibi güzide bi sıcaklıgı vardı tabi yaz günü ortalık kavruluyo :) oraya girdigimde nefesim kesilmişti ama o kadar güzeldi ki sogukluk umurunuzda olmuyo... 4-5metre yerin dibini rahatlıkla görüyosunuz pırıl pırıl...zaten dagın tepesinden atlayan bi sürü adam vardı :D akçay ı tavsiye ederim bende altınolukla karşılaştırmayın bile :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    dün erdek ten geldim ya böle tatil konuları açmayın :'( ağlamak istiyorum bırakıp nasıl geldim ühüüüüüüüüüüüü

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı:
    -----------------------------
    dün erdek ten geldim ya böle tatil konuları açmayın :'( ağlamak istiyorum bırakıp nasıl geldim ühüüüüüüüüüüüü
    -----------------------------
    hoja erdekte pansıyon fiyatları nasıl .....

sokayım onun tezine...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Hoca bende erdekteim hicbir pansiyona sormadim fiyat hoca ama ucuz hepsi :D

I find your lack of faith disturbing.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    pansiyonu bilmiyorum hoca da çift kişilik odalar otel 100 ytl yarım pansiyon klimalı odalar tv var eğer oraya gidersen alevok otel derim tabi boş yer bulabilirsen atay otelde kaldım ben nette ararsan bulursun ama sölim bir yer vardı da gün pansiyon orada yatak fiyatı 15 di kişi başı

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    bi hafta önce akçaydaydım, pansiyon ortalama bi pansiyon tabe 2 kişilik 30 Ytl, amk zaten ihtiyacınız olan yegane şeyler duş, yatak onlar olcak :D

all this pain is an illusion...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragomilow
    dragomilow's avatar
    Erkek

hocam ben geçen hafta zeytinlideki rock festivaline gitmiştim. akçaya da uğradık doğal olarak.

o civarlarda yemekler vs vs her şey ucuz, yani yaşam da ucuz o yüzden pansiyonların pahalı olduğunu zannetmiyorum.

zaten hasan boğuldu şelalesinden dolayı su da beleş ve soğuk :D 

www.kodki.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Erdek ocaklar 2 oda 1 salon daire kirası günlük 75 ytl arkadaşlar geçen hafta 5 gün kaldım denizde süper sıcak. Akçay daki gibi buz değil :D

Tahribat.Com Navbar

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 2336 Toplam Mesaj: 20