Akıllı Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar kredi kartı kullanmadığım için vodafondan hat üzerine telefon almak istiyorum daha pahalı oldugunun farkındayım ama nakit ve kart olmadığı için mecburen bu şekilde alıcam.

xiaomi düşünüyorum bunlarda vodafonun verdikleri. tabi yine bunlar dışında da fikirlere açığım hat ile olacak şekilde tabi.

Mi olanlar burada yok her ne kadar okuduklarım Mİ desede mecburen redmi serisine yönelicem.

telefondan beklentilerim ısınmaması ve yavaşlamamsı oyun oynayan biriyim telefondan işlemciside iyi olmasını istiyorum.

tabi oyun oynadığım için bataryada önemli.

kamera çok iyi olmasına gerek yok diğer özellikler standart olabilir bide ıphondan alıskanlık parmak izi okuyucu olursa çok 

iyi olur. kullanan ve bilgi verecek arkadaslar varsa çok teşekkürler şimdiden buradaki önerilerinize dikkate alarak 

bir kaç gün içinde almak istiyorum saygılar.

antivirus tarafından 19/Kas/20 03:56 tarihinde düzenlenmiştir

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyun önemliyse bunların arasında Note 8 Pro. Note 8 Pro'nun geçen bir tanıdıkta 8 GB ramli özel üretim versiyonunu gördüm ateş ediyor namussuz.

Metroda, otobüste vs herkesin elinde Note 8 Pro var. Bir dönem Samsung E-250, Nokia 5800 gibi telefonları Kızılay dağıtmış gibi herkesin elinde görürdüm yerini Note 8 Pro almış durumda. 

Ama ben rom atarım, root yaparım diyorsan Mediatek işlemciye bulaşma. 

Parmak izi okuyucu artık standart oldu. Eskiden sadece amiral gemilerinde varken şuan tüm telefonlara koyuyorlar. Zaten yüz tanımayı aktif edip çift tıklayarak ekranı kapatıp açmaya başlayınca parmak izi okutmakla uğraşmıyorsun.

iPhonelardaki gibi telefonu ele alınca ekranın açılması özelliğide var ama iPhone kadar stabil değil. Cepte bile kendi kendine açılabiliyor.

mkyb tarafından 19/Kas/20 04:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Xiaomi Mi telefonlar gayet iyi. Genel olarak yorumlarda da yüksek puan alıyor. Bunun daha alt klasmanda olan Redmi telefonları içinse (şahsen kullanmadım) yorumlar orta karar. Beğenen olduğu kadar beğenmeyen ve sorun yaşayan olduğunu da çok gördüm. Ucuz olsun diye üretilmiş olduklarından haliyle bu da normal tabii.

λ
Toplam Hit: 715 Toplam Mesaj: 3
xiaomi