folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder AKK Yüzünden Hızı Düşenlere Bir Soru

AKK Yüzünden Hızı Düşenlere Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir sorunum var hızım modem arayüzünde 20mb/s görünüyor ama bir şey indirmeye kalkdığımda 20 mb/s ile indirirken geriye doğru düşmeye başlıyor ve 150 kb de sabitleniyor. Öğrenmek istediğim olay AKK tam olarak bumu hız modem arayüzünde ne görünürse görsün 150 kb/s emi düşüyor yoksa benim durumum farklımı çünkü şu an kota sorgulama yapamıyorum bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Eğerki bu AKK durumu ise MTU ayarlarını oynamaya başlıcam.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

akk diyebilmek için kotanı öğrenmen lazım

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

kotayı aştıgmı biliyorum torrenta abandim 15 20 gün bounca 50 gb rahat yapmışımdır. Cevap olarak aradığım bu bir teknik arızamı ? hızı düşenlerin hızı sepeedteste 800 kb/s görünüp hızının hepsinin kullanamama olayı mı onu bilmek istiyorum.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hızım düştüğü zamanalrda speedtestte ilk önce normal hızıma çıkıyor sonra hız 1mbite kadar düşüp orada sabitleniyor.

Modem arayüzünde de hız değişmiyor 16mbit gözüküyor. Sistemi iyi yapmışlar.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Yine düştü hızım oysa daha hiçbişi(893gb) indirmedim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

anlaşılan hız sınırlandırma olayı banada uğradı cvp için teşekkürler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Benim de düşmüştü 1 mbit hıza 3 gündür kota aşımından..  biraz önce sinirlendim mtu ayarına vs baktım daha fazla değiştiremedim sonra  kafama esti firmware update edip bastım reseti hız düzeldi.. 

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim de düşmüştü 1 mbit hıza 3 gündür kota aşımından..  biraz önce sinirlendim mtu ayarına vs baktım daha fazla değiştiremedim sonra  kafama esti firmware update edip bastım reseti hız düzeldi.. 

-----------------------------

deniyek bi akşam hız düşük delirtiyor insanı :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

benim modemde 9484 gibi download hızı görünüyordu ama hızım 1mbite düşmüştü yani orada illa 1 gözükmesi gerekmiyo, en azından bende durum böyle.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence hız düşmesi bölge yoğunluğuna göre dikkate alınıyor.Benim hızım 1 kez haricinde hiç düşmedi.Aylı download en düşük 100 gb.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

aq daha 46gb da kota ve hız düştü. S.kerim böyle işi aq bu ay iptal edicem ttneti. Adamlar iyicene tekele bağladı. Btk mıdır nedir onlarda ayrı bir şerefsiz zaten.

İster kotayı geçeyim ister geçmeyeyim her ayın 17 ile 22 si arasında hızı düşürüyorlar. Geçen ay 400gb indirdim yine ayın 20sinde hız düştü bu ayda 46 gb da daha hız yine düştü. 

Metronet var sanırım en uygun ama o da heryerde yok.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 1252 Toplam Mesaj: 11