Akp Cemaati

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar, bir arkadaşım sayesinde

https://youtu.be/q6JRO3m05eQ

şu linkte olan videoyu izledim, orta doğunun ve sınırlarımızın cumhuriyet tarihi öncesi de dahil uzunca bir sürecinden bahsediyor ve günümüze kadar getiriyor konuyu.

kafamda bir sürü soru işareti oluştu. Burada aklı selim bilgisine ve görüşlerine güvendiğim abilerim var, onların fikrini almak için konuyu açıyorum.

Erdal sarızeybek ne derece güvenilebilir biridir ? anlattıklarını doğrulayacak bilgi belge olduğunu söylüyor, aslı astarı varmıdır ?

ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Erdal Sarizeybek in hayatini okursan daha tarafsiz bir sonuca ulasirsin.

iyi diyen cikacaktir, salliyor diyen de cikacaktir, kotu diyende cikacaktir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

hocam, hayatını okuyorum :(

keşke sormadan önce bir bakınsaymışım.

yönlendirme için teşekkür ederm.

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shed510
    Shed510's avatar
    Erkek

Hocam resmen Turgut Özal, Necmettin Erbakan ve birçok AKP liye vatan haini dedi. Bu tür konularda belgesiz konuşmamalı. 

Benim asıl merak ettiğim Genelkurmayın pkk, talabani ve barzani konusundaki brifing bilgileri bu mu

İnsanın İçindedir hakikat, dışarısı sadece manzara !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Erdal sarizeybek benim gözümde olağanüstü vatansever bir asker.Askerliğimi yaptığım şemdinli alan karakolunda 92 mi 94 mü tam hatırlamıyorum bir baskın olmuş Sarızeybek o zaman tabur komutanı adam 6 asker yanina alip çatışmanın ortasina dalmış çatışmada öyle 5 10 kişilik terörist grubu değil sayilari 400 500 ile ifade edilen bir grup adam destek gecikiyor diye bizzat kendisi kuleye çıkıp uzaksavar ile çatışıyor simdi boyle bir adam hakkında bir vatanseverin olumsuz düşünmesi yanlış ama erdal komutanı takip ettiğim kadarıyla biraz fazla komplo teorileri üretiyor her ne kadar bu ürettiği komplo teorileri aklıma yatmasada askerlik gecmisinin hatrına acaba adam hakli olabilir mi diye de düşünmüyor degilim.

Erdal sarızeybek'i tanimak istiyorsanız şemdinli de siniri aşmak gibi bir kitabı vardı onu okuyun arti olarak alan karakolu baskınını okuyun internette bir çok forumda bu baskin ve sarizeybek'in yaptiklarini bulabilirsiniz

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

hocam, kitapları seri halinde sipariş geçtim merakla bekliyorum okuyacağım.

Toplam Hit: 1133 Toplam Mesaj: 6
akpkk akp akpcemaati erdal sarızeybek