folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP İktidarı Ve Hortlayan Terör

AKP İktidarı Ve Hortlayan Terör

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Türkiye terörle mücadeleden galip ayrılmış tek ülkeydi ama artık değil...
    bilmem farkında mısınıs hep bu dçnem e görevlilerin yetkileri kısıtlandı.
    BANA ABYE GİREMEY,Z SAVUNMASI YAPMAYIN.
    AB B,Z,M BİR EVLADIMIZIN CANINDAN DEĞERLİ DEĞİLDİR.
    terör bu dönemde horladı sokak eylemleri arttı.
    açın gözlerinizi görün.
    TERÖR ARTTI.
    SORRUMLUSU DA YÖNETENLERDİR.ÇÜNKÜ ONLAR LEYLA ZANAYLA GORUSTULER HAPİSTEN ÇIKTIGINDA,ONLAR GOREVDEN ALMADILAR BLD BAŞKANLARINI.
    TÜRKİYELİLİK KAVRAMINI ONLAR ATTI ORTAYA.
    CÜNEYT ZAPSU KİMDİR SÖLİYİM Mİ....
    AKARABASI ÖLDÜNÜDE APO BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ YALNIZ BU MU BİR DİĞER DANIŞMANI TAM HATOIRLAMIORUM ZAMANINDA PKKYA YARDIM YATAKLIKTAN İÇERİ ALINDSI.
    KÖR MÜSÜNÜZ
    NEDEN ANLAMIYORSUNUZ
    NOT:ALIN KINA YAKIN TERÖRÜ HORTLATTINIZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek
    böyle olmaması gerekir eksik olan tekşey hümanizm...

<header> ===> </header>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek
    anti kardeş terörün ölümü eğitimle olur ne zaman öldü ki terör hortlasın. yök özerk olunca eğitimin beli kırılıyor. olmuyor ,tek yumruk olunmalı bu durumda. biri diyor biz daha iyisini yapacağız diğeri hayır böyle ii. nolcak şimdi hangisi terör.dağdaki provoke olmuş ilk okul mezunumu, ünideki ülke geleceğine etki eden proflarmı.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    hocam hortlayan terör olaylarının sebebi terörle mücadele kanununu çıkartmaya zemin hazırlamaktır.
    şunu unutmayın milletten esirgenecek adalet gün gelir esirgeyenlere lazım olur.

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek
    kardeşim terörle mücadele kanunu neyi doğurur biliyormusun. biliyorsun gibi bir his var içim de. polis her önüne geleni içeri atar. OHAL gibi.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    antioksidan, bak duygularını anlıyorum, olanları kendimize yediremiyoruz, neden kimse bisey yapmıyor diye kime suc atacagımızı sasırıyoruz. ama sen böle bi konuda bile akp diyon ya akpnin ak wallai ben sıkıldım sen nasıl sıkılmadın, bi sil sunu kafandan, yagmur yagsa akp yı suclıcan bea :\

öle kahve koselerindeki gibi yok cıkalım dagıtalım, turkiyenin bunları mikmeye gücü yetmiomu vsvs muhabbetler burdada oluor cok uzuluyorum.

siyaset oturdugun yerden kestıgın ahkam kadar basıt bısıy degil. erkeklik taslamaya, söle asarız böle keseriz die hayal kurmaya felan gelmez. bkz. ittihat terakki ve 1.dunya savası

bidefa dedigin gibi akp sorumlu olsa bu ulkede tsk denen bi kurum var, genelkurmayı var seysi var, bu kadar adam sakın oluyosa bi bildikleri vardır merak etme.

bir imzam bile yok
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    arkadaşım hümanizmle ne alakası var şimdi

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

konuyu hortlatmak gibi olacak hatta olduda :) ama dayanamadim kusura bakmayin

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=271927

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    :) :) Nedir bu forumda ki AKP - RTE düşmanlığı anlayabilmiş değilim(!).

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

rte yi daragacinda gormek istiyorum :P

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Tayyip bugüne kadar bu ülkenin tekerine defalarca çomak sokmaya çalışmış bir kişi.Geçmişte bu ülkenin laikliğine karşı yaptığı birçok icraat var ve insanlar her ne kadar değiştim desede yalan söylediklerini bildiğim için halada geçmişin izlerini taşımakta.Bazıları diyor "Tayyip ülkeye yapsa şimdiye yapardı" vs.Bunu söyleyen insanda tayyip kadar akıl yoktur.Sen geç ülke yönetimine hilafeti savun.İki günde asker duruma el koyar.Tayyibin sonu gelir.Bu işler yavaş yavaş olur.Ülkeyi yavaş yavaş zehirliyorlar.Her yere tanıdıklarını,akrabalarını atadılar.Bundan sonra yönetime gelecek parti doğru seçilmezse ve tayyibin cumhurbaşkanı olma riskini! göz önüne alırsak ülkemizi daha kötü günler bekliyor.

λ
Toplam Hit: 1851 Toplam Mesaj: 11