folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Akraba Mı Akrep Mi? (Hırsızlık Olayi)

Akraba Mı Akrep Mi? (Hırsızlık Olayi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

Senin dayıoğlu hırsız..

Bizim işyerinde afyonlu bir çocuk vardı, bizim cüzdanlardan 10 - 20 - 30 para tırtıklıyormuş orospu çocuğu..

Askere gitti geldi, yine sıkıntı yoktu, işe aldılar yine tırtık.. Sonra ırzını siktiğim evladı arkadaşın kartını çalıp kendine telefon almış, şifreyi biliyordu, o derece güvenirdik..

Cüzdan telefon hep masamızda dururdu...

Başka kim olsun ki? Bir almış iki almış baktı karışan görüşen yok yolmuş işte götoğlanı.. Kim alacak cin mi alacak? Sikin belasını.

Benim de durumu yok diye yanıma aldığım bi p.. kurusu cüzdanımdan para tırtıkladı fark ettim üstüne de test ettim yine cüzdana para koyup yanına bıraktım evdeki herkese de söyledim sonra kontrol ettim eksik.. mahallenin ortasında ağzını burnunu kırdık 5 kişi..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Kesin bilen biri yapmıştır :)) 

Geçmiş olsun dostum, erkenden farkına varman senin için Hayırlısı olmuş..

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

banada her kim ise ihtiyacı olanı almış gibi geldi. aynı durum bir arkadaşımın başına geldi parmak izi filan aldırcaktı arkadaşı suçunu kabul etti oda paranın hepsini değil içinden bir kısmını almıştı.

Doğrudur hocam artık uğraşmak istemiyorum kaç gündür bu kahpe evladıydan uğraşıyorum.  Aracımız bugün alinmistir.  Allah yedirmesin o parayi tadını aldirmasin. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Hepsini alsaydı ne yapardın öyle düşün birde,

:) :) aynen vicdanlıymış yine değil mi? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

Kesin bilen biri yapmıştır :)) 

Geçmiş olsun dostum, erkenden farkına varman senin için Hayırlısı olmuş..

Öyle hacı abi her şeyde vardır bir hayır.  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    Noyan bunu yazdı

Senin dayıoğlu hırsız..

Bizim işyerinde afyonlu bir çocuk vardı, bizim cüzdanlardan 10 - 20 - 30 para tırtıklıyormuş orospu çocuğu..

Askere gitti geldi, yine sıkıntı yoktu, işe aldılar yine tırtık.. Sonra ırzını siktiğim evladı arkadaşın kartını çalıp kendine telefon almış, şifreyi biliyordu, o derece güvenirdik..

Cüzdan telefon hep masamızda dururdu...

Başka kim olsun ki? Bir almış iki almış baktı karışan görüşen yok yolmuş işte götoğlanı.. Kim alacak cin mi alacak? Sikin belasını.

Benim de durumu yok diye yanıma aldığım bi p.. kurusu cüzdanımdan para tırtıkladı fark ettim üstüne de test ettim yine cüzdana para koyup yanına bıraktım yanına bıraktım evdeki herkese de söyledim sonra kontrol ettim eksik.. mahallenin ortasında ağzını burnunu kırdık 5 kişi..

Hacı abi onu vurmaya kalksam illa hırsımı alamayıp bir yerlerini kırarım haklıyken haksız konuma gelmiş olurum.  Onun için onlara sosyal şiddet uygulayacağım.  İtin götune sokup çıkartacagim.  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

son durum ne alabildin mi parayı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Başlığı yeni gördüm, eskisi gibi tbt a da girmiyorum 4 ay oldu askerden geleli ilk postum bu konuya kısmetmiş,

20 küsür senelik hayatındada aile fertlerini tam olarak tanımamışsan ozaman dayıoğlun haricindekilerden eve giren çıkanlardan şüphelen, yok sadece dayığolu o paranın yerini biliyosa zaten başka bir ihtimal araman bile abes, 

belliki seni hacılamış fakat olay senden tırtıkladığı para değil seni afedersin eşşek yerine koyması enayi durumuna düşürmesi ve ben kendi adıma konuşursam beni aptal yerine koyan adam dayıoğlummuş amcakızımmış bilmemneymiş sikimde olmaz anasını avradını sikerim. Neyse gene zıvanadan çıktım ben amk.

Zodiac tarafından 22/Şub/17 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

1 müsibet 1000 nasihatten iyidir derler, aynen öyle valla.... parayı evde tutmaktan vazgeç, evinde anahtarını koynunda sakladığın bir kasa yoksa boşuna saklıyorsun o parayı, elbet birsinin kanını bozar o para..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 8530 Toplam Mesaj: 70
hırsızlık hainlik