Akülü Matkap Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/bosch-cift-akulu-matkap-gsb-120-li-cok-guclu-matkap-p-HBV00001AEORT

Bende bundan var, ev icin ideal, ustelik darbeli.

darbeli matkap, delme, vidalama 3'ü birarada.

Ben 2sene önce aldigimda 300 TL falandi, fiyatlar bayaa ucmus

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

delme yapmayacaksaniz, kenarda dursun diye alıyorsanız ufak bir şarjlı tornavida baya işinizi görür . 

https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/piranha-sarjli-vidalama/?utm_source=google&utm_medium=shoppingads&utm_campaign=Eticaret-19&utm_content=yapi-market&gclid=Cj0KCQjw2tCGBhCLARIsABJGmZ6b6GPtciV-NocC4PSvAh9Cz5CBx1HIvV0CTJhO29bTl65bD8Nq5d4aAs6aEALw_wcB

şöyle markasız bişey var bende, bin tane mobilya kurdum, kuşlara kafes yaptım vs vs bi ton işimi gördü. kutusundan delme ucu çıkmadı. (eskiden çıkardı) n11 den 10 liraya buna delme ucu alırsam tahta gibi yumuşak şeyleri de ufaktan delebilirim. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

letgo da çakma dewalt satıyorlar bizim 7 sulale de kullanıyor al kullan mis gibi bir ton para vermeye gerek yok 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Bosch ve Makita 'nın yedek parçaları çin malı, yan sanayi, bol ve ucuzdur. Her bobinajcı da işiniz beş dakkada çözülür, her zaman el altında parçası bulunur.

Bosch Makita 'ya benzetilmiş parçaları birebir uyumlu Çin matkaplarda bulunur. Ama onlardada marka olayı yok, yorumlardan giderek tercih edebilirsiniz.

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

letgo da çakma dewalt satıyorlar bizim 7 sulale de kullanıyor al kullan mis gibi bir ton para vermeye gerek yok 

geçen ben alacaktım hala alacam alşsdfkad

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Profosyonel Matkap Hilti,ryobi, milwaukeve dewalt ama dewaltlarin eski olanı çok sağlamdır Stanley alana kadar iyiydi şimdi kalitesini dewaltta bozdu bocsh orda seviye bir alettir profosyonelnserisi bile profosyonel değildir bana göre ben Makita kullanıcısı olarak milwauke ye geçtim Makita bana hantal geldi yani 300 liraya matkap akacaksan 200 liraya satılan o al hepsi aynı biri sarı biri mavi fark etmiyor, hobi amaçlı işini görür trapez vida sikmayacaksin sonuçta

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 1815 Toplam Mesaj: 17
akülü vidalama matkap