folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Al Sana Fransız Usulü Bi Napoleon Çalışması :D

Al Sana Fransız Usulü Bi Napoleon Çalışması :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

beyler ipne bi fransızla bi sitede biraz kapıştım imzasına napolyonun resmini koymuş bana diyo bu adam şöle yaptı böle yaptı sonra o resmi paintte birazcık deişime uğrattım daha güzel ve gerçekçi oldu bakaım beyenceniz mi :D

http://img68.imageshack.us/img68/5500/napoleon1vf.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    sanki gösteriyolar a.k. ipnelerinin yapmadığı kalmıyo lan daha napçaklar?? milli takımıımz bi yere maça gider 5 saat arama yaparlar saatlerce kuyruklarda bekletirler giderler pkk yı beslerler bize gelince biz Türküz misafirperveriz yok biz iyi insanız bence sadece safız biz birilerine ne kadar iyilik yaparsak aynı şekilde kötülük görüyoz ayrıca Atatürke edilen hakaretlerden hiç bahsetmicem çünkü yazmaya elim warmıyo eğer birileri bize ipnelik yapıyosa artık aynı şekilde cevap vermeliyiz... sütler gibi ne derlerse desinler biz iyi insanız yapmayalım diyoz ama yok öle üç kuruşa beş köfte bundan sonra ne ise o..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shizofren
    shizofren's avatar
    Erkek

yaratıcı bir çalışma olmuş:P o dildo elinde değilde başka yerinde olsa çok yahşi olardı :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    iyi de gidip herifleri pkkya silah verirken suç üstümü yapam? ayrıca ilk başlatan onlardı zaten.. Atatürke yahudi dediler sonra artık elimden gelen her türlü pisliği yaptım.. bana da çok hakaret geldi ama onlara aldırmadım fakat Atatürke laf gelince dayanamadım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

alla allaa herif Atatürke laf etti diyom ondan sonra yaptım bunu :@

bana edilen laflar da var ama onları takmıyom edildiyse bana edildi o kadar önemli değil ama Atatürk'e laf edenin atasını sikerim!..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sevmebensiz
    sevmebensiz's avatar
    Erkek
    Ellerine sağlık çok güzel olmuş...
Toplam Hit: 1399 Toplam Mesaj: 6