folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay | 2009 |DVDSCR | Hotfile-Netload

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay | 2009 |DVDSCR | Hotfile-Netload

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

türkçesi ne zaman çıkacak

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

teşekkürler rapidshare linkleri de koyarsan daha iyi olur. netload biraz iyi ama hotfile çok çok yavaş :|

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

2.film hayatımda izlediğim sayılı rezalet filmlerden biriydi, tüm film 'kız kime verecek acaba' diyerek geçmişti, tam bi teenager filmiydi..

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

görüntü kalitelimi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

yakında dvdripi çıkcak. src den daha kaliteli olur biraz daha bekleyin derim.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Kitapları çok güzeldi ama filmlerini hiç izlemedim.İlk filmin 720p çif seslisini indirdim bunun da hd si çıksın toptan izleyeceğim

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

genç kızların hasta oldukları tatlı vampir kıvamında emo bi görüntü var filmde (ilkinden bahsediyorum sadece onu izledim) ve konusu çok basit daha güzel bişey beklerim bir filmden sadece basit bir olayı anlatmamalı kız bunu görüyo anında aşık hooop eve götür aileyle tanıştır ordan beyzbola falan... daha kızı tanımıyoruzki nasıl biri ne yer ne içer nelerden hoşlanır ??? bide filmde kız (bella) özürlü gibi davranıyo malmıdır nedir

edit: vampir temasının ustası anne rice dir kimse eline su dökemez bu konuda sadece qod bile ezer geçer bu iki filmi tek başına

Toplam Hit: 2379 Toplam Mesaj: 9