Albea 5. Vites Hakkında..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Ben bu gün Albea aldım daha önce kullanmadım 5. Vitese mandalı çekmeden geçmiyor acaba normali öyle mi yoksa benim araçta mı problem var?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Daha önce kullandım hocam. Üzülerek söylüyorum hocam problem senin araçta :(. Bildiğim hiçbir albea modelinde öyle bir durum yoktu hatta albea değil hiçbir araba modelinde böyle birşeyle karşılaşmadım

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Mandallar sadece geri vitesler için hocam. Arabanızda problem maalesef.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

2004 albea kullanıcısıyım, mandalı çekip 4. vitesin yanına taktığınızda geri vitese geçmiş oluyor. Normal viteslerde mandal kullanılmıyor

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DataDiver
    DataDiver's avatar
    Erkek

vites topuzunu yukarı doğru asıl yerinden çıkart, sonra içerisndeki mandal mekanizmasını ters çevir tekrar tak. Artık mandal geri vites için çalışacak. Birisi ters çevirmiş senin araçta.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Geri vitese atmak için mandalı çekiyorum geri vitese geçiyor. Ama arabayı sürerken ya da dururken araba 5. Vitese geçmiyor kurcalarken fark ettim mandalı çekince ya da önce geriye takıp sonra 5e takınca geçiyor bana da ilginç geldi mandal sadece geri vites diye biliyordum emin olmak için yazdım teşekkürler.. aldığım kişi ile görüştüm sabah tamiciye gideceğiz bakalım.. 

Toplam Hit: 1188 Toplam Mesaj: 6
albea vites fiat