Aldatma Sanati

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

EDIT

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

diyecek bi söz bulamıyorum seni tanıyan tanır eline sağlık her kelimesinden ders alınıcak bir yazı....

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yorum bile yapamıyorum Sen gereken herşeyi iletmişsin Zaten Gidecek yere..

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    herşeyi açıklamıssın diyecek fazla bir söz yok. bir kişi hakkında atıp tutmak orada burada bu boyledir demeyle kişiye bi şey olmaz seninde dediğin gibi.. Neden boyle yaparlar anlamıyorum. Neden seviyelerini düşürürler ve bunu yapınca "-hahahah artık bu adam sanal alemde olmayacak" diye arkadaşlarına hava atarlar. Anlamadım,anlamıyorum ve sanırım anlayamayacam :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    normalde forumlara pek yazmam işim geregi(sistemciyimde:)) son yenilikleri hackte neler oluyor gibi şeyleri takip etmek için girerim sadece.... neyse şahsen senide o arkadaşıda tanımam etmem ama büyük bir talih(sizlik)le bahsı gecen başlıgı okudum sonra aynı arkadaşımızın yazdıgı diger forumlarıda okudum..... arada bir senin yazdıklarına da denk geliyorum.... insanın kim oldugu yazdıklarından anlaşılır çünkü soyutlanmış bir ortamda herkezin bastırılmış duyguları acıga çıkar..... neyse lafı döndürmeden yazılarınızdan senin kim oldugun onun kim oldugu belli şahsi fikrim bence dogruyu yapıyorsun..... daha önce dedigim gibi ikinizide şahsen tanımam hiç konuşmadım açtıgınız başlıklara yazıda yazmadım ama kimin kim oldugu belli bence kimse bu konuda sana karşı çıkamaz:) çok mu konuştum ne:p

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
Toplam Hit: 1129 Toplam Mesaj: 5