folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Aldığım Tehdit Mesajı Ve 1 Yıldız Yağmuru. Yardımınıza İhtiyacım Var

Aldığım Tehdit Mesajı Ve 1 Yıldız Yağmuru. Yardımınıza İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    spynter bunu yazdı

Hocam ben bu duyarı anlamıyorum öncelikle. bugün şehit var niye gülüyorsun demekle aynı şey bu. Benim aylarca emek verdiğim oyun silkiliyor ben bunu paylaşacak zaman mı bekleyeceğim bir de? Kimseye yalan da söylemiyoruz inanmanız için ekleyeyim şuraya kanıtı olsun bu da. Bu yaklaşımınızı kınıyorum.

Ben de seni kınıyorum dostum.

Birbirimizi kınayalım. Ama ben farklı bir kınama yöntemi deneyeceğim.

GEBEŞ RUSYADAN 1 TANE BİLE YORUM YOK OYUNUNA. 

Hocam ben sizin amacınızı ve ruh halinizi çok merak ediyorum şu anda ama bununla ilgilienecek vaktim yok şu anda. Alta eklediğim ekran görüntüleri RUSYADAN 1 TANE YORUM YOK OYUNUNA cevabı içindir. Yeni gelmiş baltalama amaçlı rating'ler yorumsuz olarak verilmiştir. Birdaha bu tarz bir yorum yazarsanız cevap vermeyeceğim. Desteği rusya'dan istesem daha çok yardım ederlerdi herhalde. 

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    spynter bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    spynter bunu yazdı

Hocam ben bu duyarı anlamıyorum öncelikle. bugün şehit var niye gülüyorsun demekle aynı şey bu. Benim aylarca emek verdiğim oyun silkiliyor ben bunu paylaşacak zaman mı bekleyeceğim bir de? Kimseye yalan da söylemiyoruz inanmanız için ekleyeyim şuraya kanıtı olsun bu da. Bu yaklaşımınızı kınıyorum.

Ben de seni kınıyorum dostum.

Birbirimizi kınayalım. Ama ben farklı bir kınama yöntemi deneyeceğim.

GEBEŞ RUSYADAN 1 TANE BİLE YORUM YOK OYUNUNA. 

Hocam ben sizin amacınızı ve ruh halinizi çok merak ediyorum şu anda ama bununla ilgilienecek vaktim yok şu anda. Alta eklediğim ekran görüntüleri RUSYADAN 1 TANE YORUM YOK OYUNUNA cevabı içindir. Yeni gelmiş baltalama amaçlı rating'ler yorumsuz olarak verilmiştir. Birdaha bu tarz bir yorum yazarsanız cevap vermeyeceğim. Desteği rusya'dan istesem daha çok yardım ederlerdi herhalde. 

Tüm dünyaya açık bir oyunda kendi vatandaşın bile ruslardan daha fazla olumsuz yorum yapmış bu mu olumsuz yorum saldırı tehdit altınddayım şantaj ediliyorum durumu ya hocam bi git işine lütfen.

Cayan tarafından 28/Şub/20 01:36 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
Toplam Hit: 5448 Toplam Mesaj: 13
oyun android realcarparking rus