Aliexpress İletişim Kanalları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, 2 ayı aşkın süredir aliexpress e mağaza açmak için başvuru yapıyorum, istenen evrakları eksiksiz ve direkt dijital hallerini bile yüklüyorum ancak bir türlü onay alamadım.

2 iş günü içinde değerlendircez diye başladı muhabbet, bekle bekle bekle yok haber yok hafta oldu sonra baktım ki onaylanmamış, ne bir detaylı hata raporu var ne iletişim kuran... Okey heralde şunu beğenmedi vs. diyerek tekrar yükledim, 2 ayı geçkin süredir defalarca belge yükledim bilgi güncelledim 2 iş günü oldu 5 iş günü ve tabii ki haftalar sürüyor değerlendirmeleri, en son şirket sahibi kimlik ile selfi atsın isteği geldi onu da yaptık bu sefer de iletişim bilgileri bahane edildi direk şirket sahibi üzerine olan hattı yazdı, sahibi de yasal temsilcisi de her türlü tastamam amma ki yok, şuan 2 hafta oldu hala 5 iş günü diyor.

Bunların aetuyrkey diye başlayan mailleri var oraya yazıyorum, canlıya yazıyorum yok abi adamlar ile adam gibi iletişim kurulmuyor. Sanırsın hergün 100K başvuru yapılıyor da inceleme uzun sürüyor... Düzgünce iletişim kurabileceğim bir mail nereden bulurum? yerli yabancı farketmez, ingiliççe olarak da döşer yollarım. 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hacı adamlar ibneleşti :D eskiden nolur satış yapın diye götümüzü yalamadıkları kalıyodu. şimdi dingtalk gruplarına bile giremiyosun

0850 955 2480

burdan arayıp darla abi, bi mürid darlayarak açtırdı dükkanını.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=c-lGrnGUyjs&ab_channel=ShiftDelete.Net

video daki kişiye Türkiye Genel Müdürü Yaman Alpata  bir şekilde ulaşılırsa iş çözülebilir belki.

https://www.linkedin.com/in/yamanalpata/?originalSubdomain=cn

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Aliexpress değil de Türkiye ayağında çalışan işbilmez beyaz yakalıların saçmalığı olduğunu düşünüyorum. Daha doğru dürüst 2 kelime konuşamayan adamları buralara nasıl alıyorlar anlam veremiyorum.

0850 li numara da iş yapmıyor. Şu yetkili kişilere ancak twitterdan falan yazayım belki bir işe yarar... 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

En son 10-15 günde dönüş yapmışlardı, son 1-2 aydır telif, para yatırma bir çok konu da ciddi sıkıyorlar..

Şüpheli bir durum olmuş seninki, yeni bir mail adresi alıp aynı bilgilerle tekrar başvurmayı denemeni tavsiye ederim.

boş
Toplam Hit: 741 Toplam Mesaj: 5
ticaret koniciva