folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Alınık Apple İphone 6 Orjinal Ekran

Alınık Apple İphone 6 Orjinal Ekran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler.

Elinde orjinal iphone 6 ekrani (beyaz) olan var mi ?

Kamera, sensör vs üzerinde olmasına gerek yok, olursada problem değil öylede alabilirim farketmez :). Dokunmatigi ve iç kısımdaki yuvaları temiz sağlam olsun yeter. Uygun fiyatli satmak isteyen varsa talibim.

Teşekkürler.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Konu güncel. Yok mu kimsede ? :)

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

Ekran arama, teknik serviste yaptır. Teknisyenin yapması gereken bir iştir.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    osmansan bunu yazdı

Eyvallah hocam ama 3 gün önce kendim değiştirdim batarya + ekranı. Tabi ekranı aldığım p.ç kurusu beni dolandırdığı için (ölü pixel var) tekrar ekran alıp değişeceğim bulabilirsem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    AdReNaLiNe bunu yazdı
    osmansan bunu yazdı

Eyvallah hocam ama 3 gün önce kendim değiştirdim batarya + ekranı. Tabi ekranı aldığım p.ç kurusu beni dolandırdığı için (ölü pixel var) tekrar ekran alıp değişeceğim bulabilirsem.

İşte tamda bu yüzden öyle söylemiştim, serviste yaptırdığın zaman yan sanayide olsa garantili işlem olacaktır. Satılan ekranlar orijinalde olsa hatalı çıkabilir, yada takarken zarar verebilirsiniz. Satıcı kabul etmez, kontrol ettik gönderdik der sorun yaşarsınız.

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    osmansan bunu yazdı
    AdReNaLiNe bunu yazdı
    osmansan bunu yazdı

İşte tamda bu yüzden öyle söylemiştim, serviste yaptırdığın zaman yan sanayide olsa garantili işlem olacaktır. Satılan ekranlar orijinalde olsa hatalı çıkabilir, yada takarken zarar verebilirsiniz. Satıcı kabul etmez, kontrol ettik gönderdik der sorun yaşarsınız.

Haklısın hocam katılıyorum bu düşüncenize lakin apple a götürsem 560 tl gibi bir rakam istiyor :) çöpe atsam daha iyi. Dışardan bir yere götürsem birebir orjinal ekran takmıyor bu ayrı bir dert. Orjinal ekranı alıp götürsem bu seferde parça çalanlar var bu bambaşka bir dert :) Kendi bacağımı kendim asayım dedim hayırlısı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Bana da iphone4 ekrani lazim, Cin'den aldigim arizali geldi. Tekrar beklemek istemiyorum, bilgidiginiz guvenilir satici var mi?

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 984 Toplam Mesaj: 7
apple apple ekran iphone 6 orjinal