Alınık Bilgisayar Parçalari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Tahribata PC parçaları satan bir mürid var mı min 24inç monitör ,klavye,mouse,kulaklık 

Edit:Başlık düzeltildi

yyasinn tarafından 15/Mar/18 14:29 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Bluray yazici/okuyucu var elimde.

Bayagi da bluray film

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Bluray yazici/okuyucu var elimde.

Bayagi da bluray film

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Hocam maalesef şu an lazım değil Blu-ray ama aklımda olsun 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı

Tahribata PC parçaları satan bir mürid var mı min 24inç monitör ,klavye,mouse,kulaklık 

Fazladan monitör klavye ve mouse mevcut.

Edit: Harf hatası

Edit: Yanlış bilgi kalıntısı olabilitesinden dolayı düzeltmek istedim; aradığın şeyler monitör, klavye, mouse ve kulaklık ise bu cihazlar sarf malzeme değildir. Bilgisayar parçaları denebilir ama bir kartuş, A4 kağıt veya kalem değil ki sarf malzeme olsun. :)

NaZi_ tarafından 15/Mar/18 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    yyasinn bunu yazdı

Fazladan monitör klavye ve mouse mevcut.

Edit: Harf hatası

Edit: Yanlış bilgi kalıntısı olabilitesinden dolayı düzeltmek istedim; aradığın şeyler monitör, klavye, mouse ve kulaklık ise bu cihazlar sarf malzeme değildir. Bilgisayar parçaları denebilir ama bir kartuş, A4 kağıt veya kalem değil ki sarf malzeme olsun. :)

Haklısınız hocam düzeltildi :) kaç adet var model ve fiyatını pmlerseniz sevinirim 

Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 6
malzeme malzeme sarf