folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Alınık Joystick, Tercihen Saitek Marka

Alınık Joystick, Tercihen Saitek Marka

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Arkadaşlar mutluluk çubuğ.. öhm uçuş çubuğu arıyorum, daha önce Saitek cyborg v.1 kullanıyordum ama bir gün çalışmamaya başladı, kablolarını falan yenilememe rağmen çalışmayınca uğraşmaktan vazgeçtim, şu anda tercihen cyborg v.5 olanını arıyorum. 

Çok bir bütçem yok baştan söyleyeyim, 1000 liralık mallarla gelmeyin boşuna :D 

Bir de Solak joystick olması acayip önemli logitech 3D extreme prolar çok var piyasada ama malesef sağlak joystick'i onlar. Azıcık uçmuş olanlar bilirler bir yandan VFR uçarken bir yandan da mouse ile sürekli bir takım hadiseler ayarlanır edilir ve sağlak kullanmaya çalışınca elim ayağım birbirine dolaşıyor. 

SweetyVolty tarafından 15/Şub/17 20:43 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

3d yazıcıdan kol bastırt kendine.. solak.. 

up olsun

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hotas denedin mi hiç, yine ellerin birbirine karışıyor mu?

Thrustmaster'ın ucuz modelleri var amazon dan getirtebilirsin. Bütçemi zorlarım dersen saitek x52 bak ama sıfırı 150dolar filan 2.elde türkiye de bulabilir misin bilemiyorum.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Saitek'i de namıssız Logitech satın almış geçenlerde, yazık oldu gül gibi markaya...

"İstikbal göklerdedir..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

genşler dişimi çektirdim iki gündür iptaldim görmedim kusra bakmayın; 

Itçelik, tasarımını da yaparım montajını da ama inan hiç uğraşmak istemiyorum iş bulunca (inş önümüzdeki birkaç onyılda asdfghjk) güzel birşey alıcam o yüzden geçici dandirik bişey arıyorum. 

RaAmLis, abi hotas kullanıyorken klavye maus falan gerekmediği için hayli hayli kullanırım da işte para yok malesef... Hani çoğunlukla commercial uçaklarla uçtuğum için kaliteli ve dolu bir hotas bile eksik kalabiliyor ama en azından çoğu kişi ufak tefek stackler alıp (AP sistemleri vsleri) idare ediyorlar. şimdi sol elin geyiği hat-switchle hop hemen kamerayı sağa çek sonra mausla çıt çıt atıyorum APP tuşuna bas hop geri dön aşırı pratik geldiği için alıştım bi kere.

enzo, saitek zaten başlangıç modelleri üretiyordu x52leri falan bile öyle ahım şahım üst modeller değildi. Logitech de 4-5 yıl önce iyi mal üretiyordu ama şimdi bu planlı eskitme muhabbetine mi daldılarsa ne alsak garantisi dolduğu gün bozuluyor aq. 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

genşler dişimi çektirdim iki gündür iptaldim görmedim kusra bakmayın; 

Itçelik, tasarımını da yaparım montajını da ama inan hiç uğraşmak istemiyorum iş bulunca (inş önümüzdeki birkaç onyılda asdfghjk) güzel birşey alıcam o yüzden geçici dandirik bişey arıyorum. 

RaAmLis, abi hotas kullanıyorken klavye maus falan gerekmediği için hayli hayli kullanırım da işte para yok malesef... Hani çoğunlukla commercial uçaklarla uçtuğum için kaliteli ve dolu bir hotas bile eksik kalabiliyor ama en azından çoğu kişi ufak tefek stackler alıp (AP sistemleri vsleri) idare ediyorlar. şimdi sol elin geyiği hat-switchle hop hemen kamerayı sağa çek sonra mausla çıt çıt atıyorum APP tuşuna bas hop geri dön aşırı pratik geldiği için alıştım bi kere.

enzo, saitek zaten başlangıç modelleri üretiyordu x52leri falan bile öyle ahım şahım üst modeller değildi. Logitech de 4-5 yıl önce iyi mal üretiyordu ama şimdi bu planlı eskitme muhabbetine mi daldılarsa ne alsak garantisi dolduğu gün bozuluyor aq. 

Garantisi dolunca bozulmasa bile cihazı kullanım dışı bırakıyor hırtlar, DFGT'ler, G27-29'lar milletin elinde patladı PS4 desteği gelmedi...

Ben de X52lerden kullanmıştım bir dönem. Şu an aviator'ü var, idare eder bi model.

"İstikbal göklerdedir..."
Toplam Hit: 759 Toplam Mesaj: 6
joystick saitek