Alınık Kasetçalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

bende de sony nin bi modeli olacaktı Allah bilir nerdedir :)

bi kaç yıl daha dursun da çocuklarım olursa ılerde gösterırım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Vay canına ne kadar yaşlanmışız arkadaş şimdi hissettirdiniz bunu resmen:) Evet bunun adı walkman ve bu işin üstadı Sony' dir. Aynı zamanda kulaklığın üstadı da sony' dir. Sony' nin kulaklık modelleri ile walkman modellerinin numaraları bizim efsanelerimizdi:) Halen 2 tane durur ve şimdinin en iyi MP3 çalarına bile değişmem, hele birde kaliteli bir kasetten dinliyorsan değme keyfine....

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

deal extreme de bile yok la :D o kadar eskimiş 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Aiwa da iyidir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

valla izmirde pazar günleri bit pazarı kurulur. çok denk geldim bu walkman ler. bulunduğun yerde varsa böyle bi yer, git bak üstad. bi kaset bi kulaklık ve 2 de kalem pil olsun yanında, testini yap 3-5 liraya alırsın. en azından izmirde o fiyatlara alınabiliyor. ben zamanında neler aldım neler :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-sony-walkman-176365222/detay

alsana bunu hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 2342 Toplam Mesaj: 18