Alınık Ucuz/Uygun Telefon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Merhaba müritler ve mürideler.

iPhone 5S telefonum hayat belirtisi vermeyi sonunda kestiği için yeni telefon almam gerek. Ancak ekonomik durumum pek parlak olmadığından mümkün olan en uygun fiyatlı telefonla iletişimde kalabilmeyi amaçlıyorum. Tuşlu telefon da olur. Kenarda duran eski püskü toplamda 1 adet cep telefonunuza talibim. Ses gidip gelmesi yeterli. İstanbul'da elden alabilirim veya karşı ödemeli olarak kargo ile gönderebilirsiniz telefon elime geçince hesabınıza gönderirim ücreti.

Bu kadar uygun telefonu buradan arama sebebim telefonun güvenilir olarak kullanılmış olması isteği. Lütfen çeşitli suç örgütlerinden herhangi birisi ile iletişimde kullanılmış bir telefonu önermeyin.

Mustafa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

iPhone 5S,in neyi var, belki kurtarılabilir ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

iPhone 5S,in neyi var, belki kurtarılabilir ?

Ekran camı kırık (iç ekran sağlam, dokunmatik sağlam), bir de su sıçramıştı üzerine birkaç damla. Anneme verdim cebine koyması için. Ben verirken çalışıyordu aldığımda hayat belirtisi yoktu. Pirinç dolu poşete koyup 1 gün beklettim ancak değişen bir şey olmadı.

Mustafa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir kaç damla sudan bir şey olmaz. Başka bir şey vardır. İçini açıp bakmak lazım. Arkadaşın aynı kasaya sahip telefonu SE vardı evini su bastı telefon şarjdayken 2 saat suyun içinde kaldı suyun içinden çıkardığında hala çalışıyordu gavurun icadı. Telefonu pirince falan yatırdık şuan sıkıntısı yok. Apple her ne kadar belirtmesede bu cihazlarda belli bir seviyede suya dayanıklık var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Pil durumu, sağlığı nasıldı o ölmüş olmasın?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

@mkyb eve gidince içini açıp bir bakayım belki bataryasının soketi çıkmıştır falan.

@jubei Açık kalma süresi beni pek memnun etmese de iyi kötü bir bataryası vardı içinde. Bir batarya daha olacaktı bulabilirsem akşam bataryayı da bir değiştireyim. Öyle pat diye birden ölüverir mi ki acaba batarya. %1'de felan dayanıyordu yine öyle %15 - 20 gibi kapanmalar olmadı hiç.

Mustafa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

yeni konu açmayayım dedim. 1000-2000 tl arası telefon önerisi istiyorum. hanımın telefonu bozulduğu bendeki  mi5 ona vereceğim.(mi5'ten çok memnunum bu arada) yine bu ayarlarda  fiyat/performans telefon önerilerine açığım. şimdi araştırırken  meizu pro7 gördüm 1748 tl'ye .nasıldır sizce.

mrkps tarafından 06/Eyl/18 19:42 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

https://www.tahribat.com/forum/satilik-samsung-galaxy-note-3-237100

emsalleri 750 liraya satılıyor

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 1346 Toplam Mesaj: 8
telefon cep telefonu telefon cep