folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Alışveriş Yaptıkça Para Veren Sistem

Alışveriş Yaptıkça Para Veren Sistem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Sistemi deneyip emin olmadan paylaşmak istemedim. Uzun süredir kullanıyorum.Hesabımda 80 tl birikti bunun 40 tl sini çektim ve hesabıma sorunsuzca geçti. 

Sistemin mantığı şöyle: alışveriş yapmadan önce https://www.artiway.com.tr/ sitesine giriyorsunuz alışveriş yapacağınız mağazayı seçiyorsunuz bonus al a tıkladığınızda sizi siteye yönlendiriyor.Siteye yönlendirince sepetinizdeki ürünleri alarak o alışverişten bonus kazanıyorsunuz.Bu bonuslar alışveriş sorunsuz tamamlandıktan sonra hesabınıza yansıyor ve 30 tl biriktiği  anda  artık çekebiliyorsunuz.

Bu sisteme benzer avantajix var fakat orda yıllık 10 Tl gibi bir aidat var. Artıway'de öyle bir aidat benzeri bir durum yok.

Kısacası tavsiye ediyorum.

Refli link: https://www.artiway.com.tr/?r=3584788  (burdan üye olup bana da destek olursanız memnun olurum)

Refsiz link: www.artiway.com.tr

Teşekkür ediyorum iyi alışverişler diliyorum...

Dip not: alışveriş yaparken mutlaka İnternet explorer ya da opera tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ederim.Chrome bazen sıkıntı çıkartabiliyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

teşekkürler hocam avantajix'in hemen hemen yarısını bile vermiyor tek artı olayı aidat yok 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    cemkrc bunu yazdı

...

Dip not: alışveriş yaparken mutlaka İnternet explorer ya da opera tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ederim.Chrome bazen sıkıntı çıkartabiliyor.

Böyle bir sistemde internet explorer kullanmak kendi kafana sıkmak gibi :D 

Abi nasıl güvenebiliyorsunuz ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    cemkrc bunu yazdı

...

Gerekli önlemleri aldıktan sonra hiç sorun olmuyor hocam. Alışverişini yaptıktan sonra internet alışverişine kapat kartını herhangi bir sorun yaşamıyorsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    cemkrc bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    cemkrc bunu yazdı

...

Gerekli önlemleri aldıktan sonra hiç sorun olmuyor hocam. Alışverişini yaptıktan sonra internet alışverişine kapat kartını herhangi bir sorun yaşamıyorsun

Kartla ilgili problem yok zaten de Internet Explorer exploitleri vs pc için gayet de sorun teşkil ediyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

artiway de avantajix de aktif kullanıyorum. farklı sitelerde birbirlerine göre yüksek oran verdikleri oluyor, güzel kampanyalar da çıkıyor, 2 kat bonus gibi..

bu sitelerin çalışma mantalitesini net bilen var mı? sitelerle benim üzerimden gelen müşteriden bana %şunu ver gibi bir anlaşma mı yapıyor? sonra bize de o tutarın yarısını falan veriyordur heralde.

iyi oranlar var ama.. bazı sitelerde %1-3 iken bazılarında %10'a kadar çıkıyor.

ben de refli link vereyim, üye olurken yaralı bi parmağa işeme opsiyonunuz olsun =)

https://www.artiway.com.tr/?r=4344090

bu arada refli linkten üye olunca referans olan üyenin anında bişeyine yaramıyor,

aktif kullanacaksın da, hesabında 30tl birikecek de onu çekeceksin de, sonrasında 10 tl gönderecek bize =)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    cemkrc bunu yazdı

...

Kartını internetten alışverişe kapatmak işene pek güvenme. daha önce kartı kullandığım firma kapalı olduğu halde çekti. Ondan sonra hep sanal kart kullanırım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı

up

madem up yapıyorsun, bizde yardım yapalım hocam :)

birikmesi biraz zaman alabilir ama birikiyor. çok fazla internetten alışveriş ediyorsanız çok işinize yarayabilir. alışveriş yaptığınız site ile anlaşması varsa ekstradan para kazanıyorsunuz. anlaşması yoksa bir işe yaramıyor tabi ki ama bir çok site ile anlaşmış durumdalar. ben özellikle yurt dışı alışverişi yapıyorum. bazen 2 kat bonus veriyor süper oluyor.

chrom da ekletisi var. anlaşmalı olduğu bir siteye girdiğinizde üstte belirtiyor ve ordaki düğmeye basınca aktif oluyor indirim. adblock gibi uygulamarı artıway ve artıway kullanılan sitelerde pasif edin. yoksa bonus alamıyorsunuz.

chrome eklentisini burdan kurabilirsiniz. TIK

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

siteye iban mı giriyorsunuz?

neye göre aktarım oluyor, ne kadar sürede aktarım oluyor?

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

siteye iban mı giriyorsunuz?

neye göre aktarım oluyor, ne kadar sürede aktarım oluyor?

banka bilgilerini giriyorsun siteye. ıban veya hesap numarası istiyordu. şuan tam hatırlayamadım.

aktarmaya hazır en az 30tl olunca siteye bildirip paranı alabiliyorsun. istersen almayıp biriktirebilirsin de.

Toplam Hit: 1742 Toplam Mesaj: 11
bonus artıway alışveriş yaptıkça kazanma